December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МІЖ ДВОМА СОРТАМИ ЛАЙНА НЕ ОБИРАЮ!

1 min read

Точка зору

Вибішує бажання політтехнологів Банкової і солідарної з ними політобслуги Порошенка нав’язати суспільству виключний вибір між Володимиром Олександровичем і Петром Олексійовичем… м’яко кажучи, вибір між двома сортами лайна: зелененьким і шоколадним.

На думку Банкової, і такий розклад дуже вірогідний, саме вихід Зеленського в другий тур з Порошенком є гарантією переобрання Володимира Олександровича на другий термін. Цей розклад повністю влаштовує і команду самого Порошенка, бо робить Петра Олексійовича опозиціонером #1, що дасть можливість якщо й не повернутися в президентський кабінет на Банковій (такий варіант теж можливий бо Зеленський за час, який лишається до виборів, може сам добити свій рейтинг, в «слуг» це виходить, як ні в кого), то принаймні стати основним парламентським гравцем, завівши велику фракцію, і грати ключову роль при формуванні Кабінету міністрів + як приємний бонус, такий розклад є гарантією для Порошенка від посадки до в’язниці.

Будь-яка притомна людина має розуміти, що обрання Зеленського на другий президентський термін, як і гіпотетичне повернення на Банкову Порошенка, — стане національною трагедією для українців!

Коли зараз я критикую Зеленського, то прибігають його прихильники, обзивають мене «порохоботом» і розповідають, які чудові дороги побудував Володимир Олександрович, а коли я критикую Порошенка, то набігають вже його фанати, обзивають мене «зелебобіком» і розповідають, що Петро Олексійович дбав, розбудовував і ледь не на руїнах відродив українську армію.

Винятковий цинізм у тому, що про армію і дороги чиста правда, за винятком того, що Порошенко й Зеленський перетворили це ледь не в свій приватний бізнес і безбожно на ньому крали (а чинний президент робить це й зараз) у держави, тобто у нас з вами.

У 2019 році всі притомні люди розуміли, що Порошенко, і з ним епоха цинічних бариг, має піти назавжди! Водночас багатьох лякало зелене цунамі, яке отримувало абсолютну владу в країні і несло хаос та анархію в державу…

Особисто я з самого початку розумів, що обрання Зеленського президентом, а тим паче монобільшість «слуг» в парламент нічого доброго для країни не дасть, але сприймав це «зелене» цунамі як щеплення нації від популізму, клоунади, брехні та балабольства в політиці. Саме тому в другому турі виборів я викреслив обох кандидатів…

Зараз дуже модно хаяти 73% українців, які проголосували за Зеленського, при цьому всі забувають, що більшість з них голосували не «за», а «проти» Порошенка, який є політичним батьком Володимира Олександровича, який за руку привів його зі сцени, з серіалу в велику політику до президенства. Бо не було б мародерства в часі гострої фази війни, то ніколи б Зеленський не став президентом!

Наразі на екваторі президентства Зеленського і спроб зіграти у вибори без вибору маємо черговий шанс очиститись і вимести з нашого українського дому як зелене, так і шоколадне, а найголовніше олігархічне сміття.

Над чим і працюємо!

Ігор Мосійчук

До теми:

Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.

ПРОГРАНІ ВИБОРИ ЯК ОСТАННІЙ УРОК ДЛЯ УКРАЇНИ

ВЛАДІМІР ЗЄЛЄНСКІЙ І ПЕРСПЕКТИВИ «ОБНУЛЮВАННЯ» ТА «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»

«СЛУҐА НАРОДА» ЯК ФЕНОМЕН

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.