December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КАДРОВИЙ СКАНДАЛ В УКРАЇНІ

1 min read

1.

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі кричав поліціянту «ти що, мене не знаєш? Замміністра з таким єб**ом, як у мене, він один!». Ну тепер його єб**о знає уся країна.

Якби цей бик сидів тихо, ми б з вами і не знали про його шикарну біографію. А деякі факти точно заслуговують публічної уваги.

Гогілашвілі є громадянином країни-агресора. Закордонний паспорт отримував в Ростові.
Там же, у Ростові в 1998 році його судили за підробку платіжних документів. Повного вироку (поки що) нема, але цікаво почитати. Поділіться, якщо дістанете.

Також це тіло було на росії помічником Валуєва. На момент призначення заступником міністра не мав вищої освіти.

Хіба міг «державник» та «патріот» Аваков взяти на таку важливу посаду тупого росіянина? Не вірю, може хтось чорта підставив. Кива, мабуть, який теж отримував від Арсена і посади, і пістолети.

Ну а про те, що дружина Гогілашвілі Марія Левченко є помічницею Зеленського, вже писали багато разів. Але виявилось, що він тим же Зеленським ще й нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Гогілашвілі вчора Монастирський відсторонив.
А мав би звільнити. Бо це його перший серйозний тест на посаді міністра. Якщо Гогілашвілі у відставку не вилетить, то Монастирський буде таким же, як і Аваков, котрий у МВС це «єб**о» привів.

2.

Заступник міністра внтуршініх справ, напавши на поліціянтів при в‘їзді до зони ООС, відкрив сам для себе портал у пекло. Про нього ніхто не знав, нікому не цікавий він був, аж поки не спровокував скандал.

І тут понеслось: і російське громадянство, і дружина на Зеленського працює, і суд над ним у Ростові, і (як пише Бутусов) незаконне використання для поїздки американського броньованого авто та бійці ГУР в охороні.
Вже й сам президент вимагає його звільнити.

Але це не все. Тут добрі люди з поліції (так, і такі там бувають) мені надіслали ще по Гогілашвілі оперативну довідку. Він у 2019 р. фігурував у одному з кримінальних проваджень щодо збуту наркотиків та, за словами оперативників, вживав метадон та кришував наркоторговців.

Також у довідці зазначено, що громадянство України Гогілашвілі отримав тільки у 2015 р. завдяки укладенню шлюбу.

Звісно, перед призначенням на посаду заступника міністра ВС під час перевірки це все було відомо. Аваков, знаючи це, у 2019 році призначив кадра своїм заступником і дав йому зону відповідальності — протидія наркозлочинності.

Здається, Гогілашвілі за рівнем одіозності може сміливо змагатись навіть із такими вихованцями Авакова, як Дейдей та Кива. Останній, до речі, зараз активно критикує МВС на тему цього скандалу. Але чомусь забуває розповісти про Авакова, котрий Гогілашвілі узяв собі заступником.

Цікаво, а чим сам Кива займався у 2015 р., коли за вказівки того ж Авакова був головою Департаменту протидії наркозлочинності?
Певен, час нам покаже ще чимало цікавих відкриттів.

Сергій Стерненко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.