October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ХТО ЦІ ЗМОВНИКИ?

1 min read

СБУ розслідує провадження за фактом готування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади

Головне слідче управління СБ України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади.

Провадження відкрито за ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України – за фактом готування окремими громадянами України та РФ дій з метою захоплення державної влади.

Про хід розслідування буде повідомлено згодом.

Від УСІМ:

Наскільки реально можливе «захоплення державної влади» в Україні бодай теоретично? Для путчу (військового заколоту) потрібно як мінімум батальйон добре вишколеного спецназу або бригада також добре вишколеного десанту. Якщо такі підрозділи і є в Україні, вони зайняті на фронті. Сам верховний головнокомандувач днями заявив, що ЗСУ його поважають, тобто залишаються вірними йому.

Хто ж ці змовники, на яких мусить відволікатися СБУ, замість того, щоб денно і нощно займатися виявленням, виловлюванням, розслідуванням і притягненням до відповідальності аґентів спецслужб РФ і аґентів кремлівського впливу, якими кишать ОПУ, СБУ, ЗСУ, МВС, ВРУ та інші державні інститути України?

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.