November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ЗНИЩИТИ УПОВНОВАЖЕНОГО З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ

1 min read

Зелені зрадники хочуть знищити Уповноваженого з питань державної мови.

Чергова, брутальна та антиукраїнська провокація від 29 слуг Зеленського в дії. В терміновому порядку зареєстрований законопроект #6336 в якому пропонується дозволити Кабміну звільняти уповноваженого з питань мови в будь який час.

Тобто, після прийняття цього законопроекту, по суті уряд Зеленського/Шмигаля зможе звільнити з посади Тараса Креміня та знищити саму інституцію, призначивши якогось українофоба-кварталівця.

Більше того, в черговий раз порушуючи Закон, прозелена Рада хоче розглядати цей законопроект не у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики (який є профільним), а в комітеті державного будівництва, який очолює ще один ліквідатор мови Андрій Клочко.

Серед 29 слуг що хочуть знищувати мову є і улюбленець Зеленського – Бужанський.

Схоже що основним завданням влади Зеленського до кінця каденції – розтоптати мову, знищити всі паростки українізації, повернути нас до стану глибокого совка та «русского міра».

Андрій Смолій

Від УСІМ:

Сумне повідомлення… Проблема, однак, не в «зелених зрадниках», а в українському суспільстві, рівень національної свідомості й громадянської зрілості якого стремить до нульової відмітки і яке приводить «зрадників» різних кольорів до влади.

Більше тут: Українізація України як факт і фактор системних змін: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 230 с.

Прикро, що вживаючи поняття українізація, такі активісти, як А. Смолій, уникають навіть обговорення ідеї системної українізації України.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.