October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«СИСТЕМНІ РЕФОРМИ» АНДРІЯ ЄРМАКА

1 min read

Як людина може брехати сама собі на день свого народження

Сьогодні з нагоди свого п’ятдесятиріччя Андрій Єрмак, голова офісу президента України, на своїй сторінці в соцмережах оприлюднив своє самопоздоровлення, яке ми поширюємо як є:

Ніколи не любив день народження. Мабуть, лише в дитинстві. Мама завжди накривала на стіл, за яким сиділи мої друзі. Було багато усмішок і привітань. Я загадував різні бажання, які мав здійснити вже дорослим. І тоді, в дитинстві, було цікаво дивитися в майбутнє і уявляти, яким я стану. Пам’ятаю перший торт і невелику кількість свічок, яких з роками ставало дедалі більше. Я загадував бажання про здоров’я для батьків. Бажав знайти справжніх вірних друзів, які ніколи не покинуть. Хотів, щоб майбутнє було таким же щасливим, як і в ту мить. Хотів змінити світ на краще. Я став старшим, але бажання залишаються тими ж.

Сьогодні в мене особливий день, і справа не в цифрі. Людині стільки років, на скільки вона почувається. Хочу подякувати моїм батькам за те, що я побачив світ, і за те, що навчили в ньому жити. Показали своїм прикладом, що чесність і честь мають бути основним орієнтиром. Навчили, що слів «не можу» не існує. Дали розуміння того, що результат здобувається лише щоденною працею.

Мої батьки – дуже добрі, скромні та порядні люди. Хочу вибачитися перед ними за те, що в них зараз неспокійний час. На жаль, така ціна того, що я обрав роботу на державу. У своєму рішенні я не сумніваюся, бо знаю, що наша команда на чолі з Президентом уперше за багато років проводить справді системні реформи та змінює Україну. І хоч система чинить опір, ми не зупинимося.

Вдячний своїм близьким – тим, хто любить, підтримує, не зраджує, і наповнює моє життя змістом. Вдячний багатьом людям, з якими життя звело за останні роки. В команді Президента я зустрів багато однодумців, з якими у нас спільні цінності і цілі. Дякую критикам. Всі мають право на свою думку. Я завжди за об‘єктивну критику, коли це не образа чи відверта неправда. Сьогодні в мене немає особистих ворогів, але є вороги моєї держави. І їм я хочу сказати: не дочекаєтесь! Все буде добре у нашої країни, зміни незворотні.

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи, День Десантно-штурмових військ ЗСУ та Михайлів день. Зустрічаю 21 листопада 2021 року 21 століття з великими мріями, бажаннями та цілями.
50 – це не середина життя, це новий початок. Тільки вперед, з вірою в Україну.

Андрій Єрмак

Від УСІМ:

У цьому тексті особливо вчаровує ось що: «наша команда на чолі з Президентом уперше за багато років проводить справді системні реформи та змінює Україну. І хоч система чинить опір, ми не зупинимося».

Цікаво було б побачити бодай у тезах концепцію «системних реформ», які начебто втілює в життя Зе-Команда, продюсером якої є А. Єрмак, кого він відносить до «ворогів держави» і в яку Україну вірить наш ювіляр.

Про нагальність для України системних змін читайте за посиланням.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.