June 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НОВА РОЛЬ СЕРГІЯ ЛЕЩЕНКА В ЗЕ-КОМАНДІ

1 min read

Ми не поспішали поширювати перші повідомлення в соцмережах про те, що колишній журналіст і народний депутат, чинний член наглядової ради Укрзалізниці й дуже активний відеоблоґер Сергій Лещенко перебирає на себе функції відповідального за інформаційну політику в офісі президента України, які допіру виконував Михайло Подоляк.

Попередні повідомлення сприймалися як чутки, хоч і були поширені поінформованими людьми. Та й сам С. Лещенко ухилився від підтвердження чи спростування інформації щодо змін у його резюме, точніше — у послужному переліку.

А от інформацію від офіційного радника голови офісу президента Олексія Арестовича уже можна поширювати, хоч і подано її в дуже своєрідній функціональній формі.

Отже, подаємо мовою ориґіналу, оскільки О. Арестович силкувався, але так і не спромігся освоїти державну мову:

«Замена Подоляка на Лещенко – не единственная перестановка в Офисе. Теперь провинившихся мы стали расстреливать. Ответственным за это назначили меня. Официально уведомляю вас, что Михал Михалыч П. только что исполнен на заднем дворе Офиса. Так будет с каждым, кто уронил наш рейтинг. И если мы так поступаем со своими, можете себе представить, что мы сделаем с чужими?..»

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.