September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

У РОСІЇ ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ З КЛІМАТОМ

1 min read

Президент США Джо Байден на кліматичному саміті в Глазго сказав : “Тундра горить. В нього буквально горить тундра. У нього дуже серйозні проблеми з кліматом, але він мовчить про бажання щось робити».
Таким чином, Байден розкритикував Володимира Путіна – тобто заявив, що в Росії серйозні кліматичні проблеми, а даних про їх вирішення немає.

Цю фразу друзі Путіна і фанати Трампа у всьому світі потрактували як доказ якої “неадекватності” Байдена – мовляв “а хіба тундра може горіти?”

О ось відео де саме в ті дні коли відбувався саміт у Глазго, російські пожежники гасять природну пожежу площею близько 360 гектарів в районі від селища Армань у Магаданській області Росії.

У двадцятиградусний мороз спалахнула суха трава. Полум’я швидко поширюється через сильний вітер. Пожежу намагаються погасити співробітників Авіалісоохорони Російської Федерації…

Вони намагаються усунути пожежу, проте для цього не вистачає води, оскільки в окрузі замерзли всі водоймища.

Просто в президента Байдена значно більша і адекватніша поінформованість аніж у друзів Путіна і фанатів Трампа…
В тому числі й українських…

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.