June 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

БІЛОРУСЬ ТРЕНУВАЛА АФГАНСЬКИХ ТА ІРАКСЬКИХ ВЕТЕРАНІВ ДЛЯ НАПАДІВ НА КОРДОНАХ З ЄС

1 min read

Дуже цікава тема, видання EUobserver пише, що Білорусь тренувала афганських та іракських ветеранів для нападів на кордонах з ЄС.

“Міграційна криза використовується Лукашенком для відправлення на територію ЄС людей з бойовим досвідом, які пройшли додаткову підготовку на території Білорусі для здійснення терористичних актів”, – повідомив колишній посол Білорусі у Франції, екс-міністр культури цієї країни Павло Латушко.

“Тренування проводилися бригадою білоруського спецназу “Мар’їна Гірка”, яка воювала в Афганістані в 1980-х рр., а також інструкторами ГРУ, військової розвідки Росії”, – додав Латушко.

«Потім Лукашенко піде на локальний військовий конфлікт на кордоні з ЄС, а тим часом продаватиме світові картину гуманітарної кризи, в якій винні європейці», — сказав Латушко, який втік до Варшави після приєднання до продемократичного руху в Білорусі.

«Лукашенко є підрядником, і він має начальника, яким є російський президент Володимир Путін», — заявив польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький у вівторок у польському Парламенті.

У свою чергу, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що ЄС має заплатити Білорусі за турботу про мігрантів, які прибули з Близького Сходу, якщо ЄС хоче дихати спокійно.

Ще більше цікавих подробиць та інсайдів за посиланням джерело.

Роман Бурко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.