June 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

В УКРАЇНІ ВБИВАЮТЬ ЗА ПАТРІОТИЗМ

1 min read

В Україні вбивають за українську мову та патріотизм.

У смт. Кирилівка, що у Запорізькій області, ножем у серце жорстоко вбили 26-річного чемпіона з джиу-джитсу Миколу Балабатька.

Це означає одне: безкарність сепаратюг та колаборантів, відверта ненависть ватний до всього українського та мовчазна згожа влади: в країні має бути «какая разніца».

Поки Ківа розстрілює портрери Бандери та Шухевича чи Бужанський з іншими «слугами» воюють проти єдиної мови в парламенті – їхні послідовники готові вбивати та зневажати, калічити та просто принижувати все українське.

А що ми хотіли? В країні на повну працює російська пропаганда. Згадайте, як все літо до нас їздили російські гастролери?! Як влада Зеленського дозволяє всяких «сватів» на телебаченні. Як відверто та цинічно порушуєтсья Закон про мову. Зрештою, як СБУ закриває очі на всяких «Ків» та інших агентів Кремля.

Ще раз підкреслюю: риба гниє з голови. І поки ми на державному рівні «русскій мір» та всі його прояви не будуть заборонені – будемо мати навалу колаборантів, що вбиваються наших людей за українську мову та патріотизм.


Миколі Балабатьку вічна пам‘ять! Нехай спочиває з миром…

Андрій Смолій

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.