November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДВА ПОГЛЯДИ НА ВИБОРИ-2024​

1 min read

Проверка готовности избирательных участков к проведению местных выборов - 2020, в Киеве, 23 октября 2020 г. Фото Полищук Максим / УНИАН

Виборів не буде

Це добре, бо тільки гламурних піар-кампаній нам зараз не вистачає. Це правильно — тому що неможливо організувати чесні вибори під час війни, коли найкращі люди воюють, нещасні люди перебувають в окупації, а хитрі ховаються від військкоматів за кордоном.

Це погано —адже для того, щоб відправляти людей на смерть треба мати величезний кредит довіри, якого у влади вже немає. Це неправильно, бо відсутність довіри, легітимності, ігнорування альтернативних думок і позицій —це вже диктатура і тиранія в чистому вигляді. Для нас це неприйнятно, тому що ми не імперія. Ми воюємо за свободу і демократію (зокрема).

Виборів не буде. Значить, буде коаліційний уряд національної єдності. Інших варіантів вирішення дилеми влади немає. Так чинили всі демократії в роки війни — залучали до роботи всіх патріотів без політичних, кланових, кумівських відмінностей. Так маємо зробити ми, якщо, звісно, Україна — не росія.

Юрій Касьянов

* * *

Дивні люди

Українці проти зміни влади некомпетентних пройдисвітів під час війни.

Цікаво… як вони бачать подальший перебіг подій? На що розраховують?

Чи це просто бажання скоїти колективне самогубство на рівні державного утворення?

Олександр Новохатський

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.