November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УБИВСТВО ПОМІЧНИКА ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ

1 min read

Російська аґентура взялася за близьке оточення Залужного

Повідомляє ТСН: Увечері 6 листопада під Києвом у селі Чайки від підриву гранати загинув майор Геннадій Частяков – помічник Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Вибуховий пристрій був в одному з подарунків до дня народження, який відзначав загиблий. Цей пакет чоловік приніс до себе додому.

Як стало відомо пізніше міністра МВС Ігоря Клименка, з’ясовано перші обставини трагедії.

“Сьогодні у загиблого майора Частякова був день народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним. Дістав подарункову скриньку з гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка”, – повідомив Клименко. . .

За словами міністра, спочатку в руки боєприпас узяв син і почав крутити кільце. Геннадій Частяков забрав гранату у дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух.

Клименко підтвердив, що у квартирі було знайдено ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх доправили на експертизу.

Поліцейські знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фатальний подарунок. У його кабінеті вже провели обшук та вилучили ще дві аналогічні гранати.

“Продовжуються першочергові слідчі дії. Закликаю не розповсюджувати неофіційну інформацію. Досудове розслідування триває, дочекайтеся офіційних висновків слідства”, – додав Клименко.

Як повідомляють джерела ТСН.ua у правоохоронних органах, гранати входили до “подарункового набору”, який на день народження Частякову презентував колега – полковник Тимченко.

Заява Залужного

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у Fecebook раніше підтвердив загибель свого помічника і зазначив, що в одному з подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій.

Залужний також розповів, що з початку повномасштабного вторгнення Геннадій Частяков був для нього надійним плечем, повністю присвятивши своє життя Збройним силам України та боротьбі з російською агресією.

Які версії причини трагедії відкинули

У правоохоронних органах зазначають, що помічник Залужного Геннадій Частяков із ймовірністю 99,9% загинув внаслідок нещасного випадку через необережне поводження з гранатою. Поки що підстав говорити про навмисне вбивство або про російський слід немає.

Що відомо про Геннадія Частякова

Майору Чистякову сьогодні, 6 листопада, виповнилося 39 років.

Він випускник військового ліцею та Одеського інституту Сухопутних військ.

Служив у Новограді-Волинській бригаді, згодом займався бізнесом.

З початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році став помічником головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У Геннадія Частякова залишилися дружина та четверо дітей.

Нагадаємо, дружина помічника головнокомандувача ЗСУ Геннадія Частякова, який загинув 6 листопада ввечері у свій день народження, розповіла, що її чоловік приніс подарунковий пакет із пляшкою спиртного та подарунковими чарками у вигляді гранат. Під час відкриття пакету стався вибух.

Від УСІМ:

Висновки, уже зроблені правоохоронними органами, вчаровують: «помічник Залужного Геннадій Частяков із ймовірністю 99,9% загинув внаслідок нещасного випадку через необережне поводження з гранатою. Поки що підстав говорити про навмисне вбивство або про російський слід немає».

Еге ж, майор ЗСУ необережно повівся з гранатою!

Зіставте цю дурницю із свідченням дружини: «чоловік приніс подарунковий пакет із пляшкою спиртного та подарунковими чарками у вигляді гранат. Під час відкриття пакету стався вибух».

Не треба бути Шерлоком Голмсом, щоб зрозуміти, що маємо справу із добре спланованим убивством.

Полковник Тимченко, мабуть, попросив когось допомогти йому підібрати подарунок для майора. Йому й «допомогли»…

* * *

У соцмережах давно вже точаться розмови про те, що команда Зеленського зайнялася зачисткою близького оточення В. Залужного. Досі людей просто замінювали лояльними до ОПУ офіцерами, а от із помічником, якого міг підбирати для себе лише Залужний, вирішили обійтися жорсткіше і жорстокіше.

Цілком очевидно, що йде планомірна операція проти самого генерала Залужного. Він таки добре насолив московитам, і російські аґенти в оточенні Зеленського активізувалися.

Отже, В. Залужний має забезпечити собі надійну цілодобову охорону, яка убезпечить його від необережного поводження з нагородною зброєю, яку цими днями вручив йому верховний головнокомандувач Зеленський.

«Ми скоро і Залужного не вбережемо», — щось відчуває і Юрій Винничук.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.