November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПУТІН — ПАРТНЕР У КРИВАВИХ ІГРИЩАХ​

1 min read

Нам усім слід мобілізуватися до лав ЗСУ

«Копрова баба» забиває палі. Я шукав, з чим порівняти вибухи керованих бомб, старти ракет і влучання снарядів. Звуки, де глухіші, де різкіші; земля здригається; повітря ніби шторм шарпає…

На цьому фоні добре міркувалося про нашу Херсонську розірвану навпіл область. Приблизно, уявлялася сумна доля пораненої до каліцтва України. Ще однією декорацією в телевізорі мигтіли картинки звірств проти євреїв у секторі Газа.

Ви ж знаєте, що таке “копрова баба”? Нею забивають десятиметрові бетонні палі для фундаментів. Тому грюкає і землю трясе сильно. Кажуть, що Байден об’єднав у одному пакеті фінансову допомогу Україні та Ізраїлю.

Номер не пройшов! Чути й наївних, котрі сподіваються, що після терористичного нападу в Тель-Авіві зміниться ставлення до нас, і технологічно успішніші євреї допоможуть українцям переозброїтися…

Не тепер і в іншій історії. Пригадую переговори міністра оборони Валерія Шмарова з президентом ізраїльської компанії Моторола. Наша сторона запропонувала співпрацю. Гість і партнер натомість почав кричати, що йдеться про ринок озброєнь, на який Україну ніхто й ніколи не пустить.

З того дня минуло років 30. Ми розгубили й те, що мали. Доки чекали “крилаті бомби”, рашисти товкли ними прифронтові міста, як мак у ступі. Тисячі фактів воєнних злочинів зафіксовано українськими й міжнародними слідчими. Їх мало, щоб сьогодні повісити путіна?!

Та найбільше здивувався від шквалу звинувачень Ізраїлю через… “перевищення меж необхідної самооборони”. Мій подив не знає меж, бо це звучить у ЗМІ, без суду і слідства. Значить, голослівно. Все ж, до столиці з сектора Гази щодня приїздило 23 тисячі працівників-мусульман. Їх потрібно захищати? А вбивав їх саме Хамас.

Роблю висновки. ООН залишається інструментом маніпуляцій народами в лапах засновників. Декларовані “загальнолюдські цінності” дорогі матерям і потерпілим. Путін для панівної верхівки не маніяк-вбивця, а партнер в кривавих ігрищах. Нам усім слід мобілізуватися до лав ЗСУ.

Віктор Тютюн

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.