November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДВІ СВІЖИХ ЦИТАТИ

1 min read

Чому українські парламентарії “недопрацьовують” на дипломатичному фронті?

Ігор Жовква:
“…всім треба працювати над тим, щоб про Україну в Сполучених Штатах говорили лише у позитивному ключі. Складно звинуватити команду президента у тому, що ми десь не допрацьовуємо. А от депутатський корпус має, на мою думку, докладати більших зусиль. Наші парламентері мають бути постійно присутніми у Конгресі США, спілкуватися з керівниками комітетів, з політиками обох партій, з медіа”.

Ірина Геращенко:
“…влада в особі Банкової блокує нашу міжпарламентську діяльність.
Спікер не підписує відрядження, бо така воля ОП, а він, замість захищати парламентаризм і депутатів, виконує всі вказівки Банкової…
В цивілізованому світі саме парламенти, конгреси, сенати, асамблеї вирішують долю бюджетів, й чи буде там закладено підтримку України…Все це зараз блокується, відрядження підписують вибірково”.

Може пану заступнику керівника Офісу Президента варто щось підказати пану спікеру Верховної Ради? Чи він може тільки отак пожалітися, а реально долю відряджень парламентаріїв вирішують інші люди?

А загалом це створює враження, що на Банковій якась шизофренія: самі активно заважають депутатам —чи принаймні частині депутатів — “докладати більших зусиль” і самі ж закидають депутатам, що ті “недопрацьовують”.

Олексій Панич

Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.