November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЧУЄШ, СУРМИ ДОГРАЛИ?

1 min read

Президент Дуда відмовився зустрітися з Президентом Зеленським у Нью-Йорку та виступив з промовою, порівнявши Україну з потопельником, який тягне за собою на дно.

Не дуже вдалий вислів, аби не сказати “дуже невдалий”. Та Дуда українському урядові ні за що нічого не заборгував. Хай його критикують поляки.

Проте, виникає запитання, як ми дійшли до такого охолодження з Польщею? А дійшли ми поступово, поставивши інтереси зернотрейдерів вище інтересів держави. Тому виникає й підозра, що кожний єрмак має свій сармак.

Походжати, як павич, і звинувачувати союзників у недостаній підтримці стає вже не смішною, а гротескно огидною поведінкою. Політика квартального корпоративу остаточно себе дискредитувала за кордоном.

Зовнішня політика є дуже складною справою. Гарні дипломати на вагу золота. Повії та збиті льотчики можуть тільки зруйнувати всю країну.

Що робити? Негайно створити Уряд національної єдності. Фахівців – на чільні посади, корупціонерів – до в”язниці. Інакше, сурми сумно дограють, а оркестр, який нас підтримує, розійдеться по домівках.

Олександр Ґабович

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.