September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗРОЗУМІТИ УКРАЇНУ

1 min read

Євген Глібовицький з доповіддю в НТШ-А

Наукове Товариство Шевченка в Америці повідомляє:

16 вересня 2023 року в НТШ-А відбулася доповідь Євгена Глібовицького (Львів, Український Католицький університет) “Зрозуміти Україну. Між травмою та новою якістю”.

У дискусії з доповідачем узяли участь Григорій Грабович (Гарвардський університет) та Олена Ніколаєнко (Фордгамський університет).

Цією доповіддю НТШ-А розпочало новий академічний рік і з цієї нагоди виступила Президент НТШ-А Галина Гринь, котра привітала усіх присутніх і розповіла про плани Товариства на найближчий період.

Євген Глібовицький запропонував цікавий погляд на стан сучасної України та її перспективи у післявоєнній розбудові. Не применшуючи усіх складнощів та багатьох викликів – економічного, соціального чи демографічного – доповідач представив об’єктивну картину найближчого майбутнього для українського суспільства. Григорій Грабович, у дискусії, заторкнув проблему освіти та культури, які, на його погляд, архиважливі для національного розвою. Олена Ніколаєнко, своєю чергою, загострила увагу присутніх на складних глобальних перипетіях сучасного світу та місця в них України.

Насамкінець, Є. Глібовицький відповів на запитання присутніх.

До теми:


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.