September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КОРДОН НА ЗАМ… КАСОВОМУ АПАРАТІ

1 min read

Контрольно-пропускний пункт «Вилок»

Так випала доля, що мій однокласник —прикордонник. Одразу після школи пішов вчитись в академію прикордонної служби, а потім служба на МПП Ягодині і т.д. Були часи “бурхливої боротьби з корупцією” і їх перекидали на інші переходи (щоб порушити встановлені корумп. зв’язки), але це не допомагало. Прийшла повномасштабна війна. І прикордонники стали не гірші военкомів…

Черговий десятий дзвінок за місяць:

— Андрюхо! Ти знаєш, що Ванько начальник прикордонного переходу? Ви ж дружили…

— Знаю… і що?

— Поговори з ним, скільки ціна виїхати?

— Так він же і твій однокласник…

— Ну, я з ним 15 років не спілкувався… Я спитав – він на мороз…

Питаю Ваню, каже ціна «десятка», а для однокласників — ну, сім мінімум. У минулому році було 3–5, але часи змінились. Контроль! Ділитись треба… (пальцем і очима на верх показує).

— Вань! Це за 1 виїзд?

— Ага. Він же потім не повернеться більше.

— Та ну…. Ціна — космос! На кой стільки платити за один виїзд, якщо внесення в Шлях «пʼятірку» коштує (сама депутат Слуг народу внесе), а военком за білий білет «шістку» бере. І катайся потім скільки хочеш!

— У нас менше не буде! Хай робе у военкома.

За останній місяць двоє моїх друзів покинули Україну — переходили кордон не за “дякую”. Один пʼять тисяч доларів сплатив і два з половиною дні на переході жив як бомж — «домовлявся» (придивлялись, перевіряли, чи не підісланий).

Другий дві з половиною тисяч євро віддав і дві тисячі гривень із гаманця вигребли уже біля КП нейтральної полоси (“Нащо тобі там гривні?”), але майже 9 (ДЕВЯТЬ!!!) днів жив на різних переходах (поки повірили, що не підставний). Вимором узяв.

Дзвінок у п’ятницю від знайомого, типовий чиновник середньої руки з бабусею 84 літ — успішною бізнесменшою-мультиміліонеркою та “переможницею” всіх тендерів його управління:

— Володимирович! Спасайте! Мене в понеділок закриють!

— Так у тебе ж такі круті дорогі адвокати!

— Сказали: в понеділок Печерський суд запобіжку розгляне по мені і точно закриють! (сізо)

— І що?

— Виїхати треба…

— Так там «десятка» ціна… Нах таке треба?

— Та НООООРМ! Шаааааара!!!!

У суботу ввечері він уже був у Європі. Черги? Десять годин стояти? Ні, не чули… Таким без черг і повний сервіс. Можуть навіть у базу не вносити, що пересік кордон. “Будь-яку примху за ваші гроші”.

Висновки:
1. Коли показово на ТБ знімають воєнкомів, які озолотилися, — ніхто навіть не згадує про відповідальність того генерала (не Залужного, а фаворита Верховнокомандуючого), який їх усіх на ці посади попризначав і покривав роками! А там сторонніх осіб не було!
Та й інших не бачать! А у генералів прикордонної служби — вілли в Іспанії не гірші, ніж у Борисова (райвоенкома з Одеси)..

2. Коли в новинах чи на сайті Прикордонної служби побачите ЩОДЕННУ новину —затримали 6–12 простолюдинів, які з 100 евро в кишені і клуночком пробували перейти кордон через річку/ліс, пам’ятайте: «ПОВЗ КАСУ — не можна!!! Бідноті — виїзду немає».

Які рівні права! Стаття 24 Конституції України: Не може бути привілеїв чи обмежень за майнового стану. Президент же сказав тупим бовдурам: “Конституцію поставили на паузу”.

3. Коли в новинах чи на сайті Прикордонної служби побачите ЩОДЕННУ новину — затримали простака з хабарем 200–900 евро, які поклав в паспорт за виїзд, пам’ятайте:
такі “копійки” — це образа для прикордонників! Плювок в обличчя! Таких вони здають під відеозапис на показники “боротьби з корупцією” і отримують премії/ордени.

4. Більше десяти мільйонів жінок-українок виїхали з України. Більшість із них вже познаходили собі нових партнерів в Європі. СОТНІ тисяч сімей розпались. Кількість розлучень вже перебільшує розписи. А плювати нашій владі! Їхні дітки призовного віку — в шоколаді і за кордоном.

Це не геноцид українського народу? Чи хто не згине на фронті — далі гей-пари і жебраче життя за пайку?Відкрити виїзд чоловікам за кордон? Влада скаже: НІ ЗА ЩО! Як же тоді воєнкоми, депутати, чинуші всіх рівнів (внесення в Шлях, продаж броні, інвалідності, білих білетів і т.д.) та прикордонники (за випуск без будь-яких дозволів) будуть на вілли в Іспанії заробляти?

Андрій Маршал


Ваша підтримка Української Світової Інформаційної Мережі дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на УСІМ. Дякуємо!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.