September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МІНІСТЕРКА ОБОРОНИ​

1 min read

Для перемоги України чи для поразки?

Ця Марія Берлінська (за фахом вона ‒ психологиня, Кам’янець-Полільський університет та історикиня з юдаїки, магістратура Києво-Могилянки) не така вже і проста волонтерка і фахівчиня з аеророзвідки.

Її почали медійно “розкручувати” ще у 2014 році ‒ тоді вона була активісткою майдану, членкинею жіночої сотні ім. Ольги Кобилянської, а згодом ‒ учасницею АТО у складі батальйону «Айдар» (тут про те, як саме вона «воювала» на Донбасі).

А у 2016-му, всі це пам’ятаємо, її майстерно пропіарив телеканал Коломойського «1+1» ‒ як бунтарку і борчиню за справедливість (на фото ведуча програми «Право на владу» Наталія Мосійчук демонструє рейтинг промови Берлінської ‒ аж 96%!).

Ну, а потім ‒ понеслося: всі олігархічні канали беруть у неї численні інтерв’ю, роблять репортажі, створюючи їй імідж запальної і гострої на язик ораторки, харизматичної організаторки, сміливої волонтерки.

А ще Берлінська ініціює гей-прайди, порушує проблему сексуальних меншин в українських силових структурах і бореться з гендерною дискримінацією військовослужбовиць на фронті, і про це теж численні інтерв’ю з нею.

Дивом дивує: як вона все встигає, ця мужня жінка, гідна стояти за своїм «геройством» поряд із Надією Савченко? Тільки якщо у Надії куратором був Медведчук, то хто у Марії куратор ‒ невідомо…

До всього сказаного, вона ще знаходить час для організації виставки дронів у Чернігові, що піддалась ракетній атаці Росії…

За словами Миколи Давидюка, Берлінська жила в Нью-Йорку, а в Україну приїхала… волонтерити.

Тепер, очевидно, Марія Берлінська має амбіцію стати міністеркою оборони України ‒ ЗЕ-влада сказала, що хоче «гендерно» мати на цій посаді ЖІНКУ. Отож, кого побачимо невдовзі замість Резнікова ‒ Берлінську, Верещук, Маляр чи Маркарову?

Схоже, що всі ці кандидатури на таку важливу під час війни міністерську посаду ‒ не для перемоги України, а для її поразки.

Ірина Магрицька

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.