September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВАШИНГТОНСЬКА ГІБРИДНА МУДРІСТЬ

1 min read

…і гібридний інфантилізм українців

Перший етап цієї слабкої «мудрості» — це радше реакція, аніж стратегія, на несподівану подію – віроломне вторгнення, напад Росії на Україну. Реакція США: обурення, але й здивування, що Росія не зуміла захопити Київ за три дні, а Україна затято чинить опір ворогові. Реакція США: початок дрібної військової допомоги Україні та потік грізних слів з боку Вашингтона.

Другий етап вашингтонської цієї «божевільної» стратегічної мудрості Вашингтона: не дати Росії перемогти, але й не допустити поразки України. США розгорнули активну міжнародну військово-політичну допомогу Україні, але побоюються двох “неприємностей” — перенесення Україною військових дій на територію Росії та неконтрольованої сутички НАТО та Росії.

Зараз США вступили в третій етап своєї геополітичної «мудрості» щодо кінцевого результату російсько-української війни: не дати Україні перемогти, але й не допустити публічної та катастрофічної поразки Росії.

З одного боку, США бояться, що у разі очевидної перемоги України розпочнеться неконтрольоване обвалення режиму влади Путіна та розпад, руйнація Росії як у 1991 році в СРСР.

З другого боку, США бояться, що Китай скористається поразкою Росії більше, ніж США.

З третього боку США бояться, що тактична ядерна зброя (ТЯО), а також зразки важкого озброєння Росії можуть опинитися в інших країнах, типу Китаю, Ірану та Північної Кореї.

Віктор Небоженко

З коментарів:

Олександр Новохацький: Штати, як завжди… не тих бояться. Але ж в цьому є провина української сторони. Ми настільки заглибились у бажання бути на когось схожим, щоб нас вдочерили, що геть позабули, які ми є насправді. Ось тільки зараз Україна постає перед світом в своємо справжньому образі… але цей образ не бажають приймати в першу чергу самі (напів)”провідники” укрсучнації.

Ярослав Вічковський: Подвійні стандарти влади США не являються новиною. Варто згадати, як війська цієї країни проводили операцію “Буря в пустелі ” в Кувейті чи їхня участь у війні в Югославії без резолюції ООН і треба зауважити, що ніяких меморандумів з боку США не було зі згаданими країнами на відміну від України. У випадку з Україною влада США проігнорувала Будапештський меморандум і начисто забула про надані Гарантії недоторканості наших кордонів на заміну здачі ЯЗ.

Валерій Магала: Все правильно і очевидно, нічого нового. Я б тільки додав і страхи євро-еліт, які заглядають в рота Байдену — там дивляться на світ більш приземлено і бояться не Китаю, а раптом міцної пасіонарної та неслухняної(!) України, яка виходить на арену і яку й хотять загнати в якісь союзи (попри протилежні заяви), які б грали роль гамівної сорочки для мужньої мілітарної і головне — самостійної України, яка на рівні суспільства (чого не можна сказати про владу, нажаль) не сприймає хвору ідеологію марксистського Заходу, якою вперто й послідовно інфікують нашу країну.

Александр Захарків: Один розумний чоловiк сказав з цього приводу,що на Заходi нема(перевелись як динозаври) саме фiлософи здатнi мислити великими категорiями, зазирнути за обрiй,лишились лиш мiлкi полiтики спроможнi мислити зонально, короткозоро.Тому постiйно наступають на однi i тi ж граблi.

Ігор Гаврилов: В сухому остаткє — США бояться…

Від УСІМ:

Отак в Україні сприймають і розуміють ставлення США до війни Росії в Україні. Людям з низьким рівнем національної свідомості й громадянської зрілості (якщо той рівень не на нулі) невтямки, що проблема — в інфантильному українському суспільстві, потім — у твореній ним державі.

Лише такі люди сидять і чекають, що хтось прийде і зробить за них те, що вони мали б зробити самі. Навіть страшна війна, якою обрушилася Росія на Україну, не змінює, а якщо змінює — то дуже повільно, свідомість цих людей. Подивіться: Вікторові Небоженкові так і не до снаги вирватися з російського інформаційного простору.

Американці діяли й діють у рамках тих уявлень, які сформував у світовій спільності російський історичний міф. Навіть зараз інтелектуали України не поспішають розвіювати цей міф і нести у світ правдиві знання про Україну та її взаємини з Росією.

Ніхто з інтелектуалів України не пояснював і не пояснює світові природу війни Росії проти України.

А що вже говорити про політичну еліту України, яка продовжує борсатися в болоті інтриг і корупції і яка за десятки років незалежності не стала україноцентричною, а готова продаватися хоч дідькові лисому.

Джо Байден, до якого багато українців мають цілком справедливі претензії (а американці ще більше), між іншим, ще під час ЄвроМайдані й Революції Гідності повторював: «Ви робіть хоч щось, і ми допоможемо». Чи робили і чи зробили?

На зміну П. Порошенкові привели до влади В. Зеленського. Більше тут: ПІДСТУПНІСТЬ ДВОРУШНИЦТВА – УСІМ | UWIN). У цьому також американці винні?

Зрештою, подивіться, наскільки активно українці підтримали Звернення, ініційоване Орґкомітетом Руху Світового Українства ще 12 березня 2022 року.

До теми:

Українізація України як факт і фактор системних змін: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 230 с.

В‘ячеслав Чорновіл як феномен української історії й політики: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2019. — 201 с.

Будапештський формат: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 294 с.

Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.

Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Системні зміни — перспектива для України: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 393 с.

Трансформаційна місія Українського Козацтва: Статті, нотатки — Вашинґтон: Видавництво Україна Інк. — 2021. — 210 с.

Інтелектуальна еліта України як проблема: Статті, нотатки. — Вашинґтон: Видавництво Україна Інк. — 2022. — 729 с.


Donate to Ukrainian Worldwide Information Network | Складіть пожертву на Українську Світову Інформаційну Мережу

[$1] [$5] [$10] [$20] [$50] [$100] [More|Більше]

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.