October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Виступи росіян на Заході пробуджують національну свідомість українських лібералів

Раніше світом керувало єврейське закулісся, а тепер його витіснило українське. Порошенко і компанія поставили під контроль Ротшильдів і Рокфеллерів і разом з іншими нацистами, бЕндерівцями, антисемітами гноблять нещасних росіян. Такий висновок напрошується з діалогу добродія Шендеровича з добродійкою Альбац на супер пупер ліберальному каналі “Дождь”.

уйло каже, що в нас влада не така, а народ його любить і вапсче ми атіннарот. Шендерович і Альбац про атиннарот мовчать, але переконані, що оце все проплачено і за цим стоїть ті, про кого я вище написав. А народ їх теє має любити.

Уявити собі, що ненависть і презирство до них це всенародні настрої — вони просто не можуть. Вони ніяк не можуть змиритися, що велич їхньої бензоколонки з ядерною зброєю залишається лише у їхніх власних уявленнях, світ все більше тверезіє, звільняючись від туману, який напустила про росію “велікая руцкая культура”.

Мене справді рідкісні хороші росіяни переконували, що Шендерович ніколи не говорив про “наших мальчіков”. Я пошукав і таки говорив. Казав, що наша боротьба лише до першого повороту. Після перемоги над путіним наші шляхи розійдуться. Ну він і справді ще той борець — без нього ми ніяк не впораємося. Але про поворот він правий. Йому потрібна вєлікая расія, а нам треба, щоб вона змаліла і більше не здатна була комусь загрожувати.

Добродійка Альбац розповідає, що її тут любили всі, крім одного прихильника Порошенка, який виявився антисемітом. І взагалі всі ці інтриги це все проіскі прєдидущєй власті.

Знову ж таки уявити собі, що ні вона, ні інші, хоч харошіє, тим більше плахіє, хоч ніякі росіяни, тут на хер нікому не потрібні, вона не може. Хоча сказала пару правильних речей про пригнічення української культури, але імперська пиха з неї так і пре.

І ще вони ніяк не можуть зрозуміти, що подібні діалоги викликають просто огиду, і ще далі відштовхують українців від них.

Воістину, реально хароші рускіє трапляються, але їх можна по пальцях перелічити.

Юрій Луканов

Золотий «Дождь». Канал вирішив захистити виступи росіян на Заході


Donate to Ukrainian Worldwide Information Network | Складіть пожертву на Українську Світову Інформаційну Мережу

[$1] [$5] [$10] [$20] [$50] [$100] [More|Більше]

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.