April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

НЕБО КАЛУГИ НЕ НАЛЕЖИТЬ РОСІЇ?​

1 min read

Сьогодні якось непоміченою пройшла новина про те, що український дрон зі 100-кг авіабомбою ФАБ-100 пролетів 300 кілометрів над Росією та впав, не долетівши 150 кілометрів до Москви! Коротко поясню, чому це важливо і чим загрожує російській армії.

Зважаючи на все це був дрон Ту-141 “Стриж” — такий же, яким атакували аеродроми в Енгельсі та Рязані. Доповнений авіабомбою. Дрон зачепив дерева на невеликій висоті (або був збитий) і впав у лісі.

Ймовірно, саме так, рухаючись на наднизьких висотах, українські дрони обходять російську ППО. Але важливо не це, а сам факт, що оминають. Невідомо, що було б, долети “Стриж” зі своєю авіабомбою до Москви. Де на нього чекали слабосильні Панцирі. Однак нам важливіше інше!

Подивіться на карту, он де Калуга. Якщо дрон долетів туди, значить, є досить широка смуга, в якій з ненульовою ймовірністю можуть літати дрони ЗСУ! А це прифронтова зона, що покриває всі основні шляхи постачання росармії. Як і більшість далеких складів та баз.

Місце “Стрижа” можуть зайняти й інші дрони. Розвідувальні, ударні, дрони-камікадзе. Так, якісь таки трапляться рідкісному ППО, яку, мабуть, збудовано щільно тільки зі східного флангу. Але частина прорветься та вже проривається. Москва не має значення…

Вибух Кремля або будівлі Міноборони, звичайно, викличе велику реакцію. Однак удари по транспортних вузлах і точні розвіддані з перевезення техніки та особового складу для фронту значно важливіші.

Тож якщо у Калузі справді впав український дрон Ту-141 чи якийсь інший, це вкотре доводить нездатність російської ППО виявити та збити досить помітну мету розміром із велику крилату ракету. Небо Калуги не належить Росії.

Ян Матвєєв

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.