April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КОРУПЦІЯ В МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ — ДОКОНАНИЙ ФАКТ

1 min read

Чи має піти у відставку міністр, який не контролює своє міністерство?

Максимально дивно виглядають люди, які зараз захищають Міністра оборони і Міноборони в цілому.

Корупція в міністерві оборони на найвищому рівні – доведений факт. Доказом тому підозри і арешти високих чинів, включно з заступником міністра.

В демократичній країні із тими стандартами НАТО, які ми “перевершили” міністр після таких фактів мав би піти.

Рєзніков у відставку не йде. Сьогодні він переклав відповідальність на президента. Чим, до речі, підставляє Зеленського і нагадує, чиєю саме креатурою був міністр в міністерстві де крали. А ще сказав, що він в команді і буде корисний там, де його призначать.

Дивіться, ще раз, по буквах: людина, при якій під час війни крали на армії, розраховує на тепле місце після можливої відставки за корупцію! Чи це не геньба?

То за кого топите, позитивні? ВІрніше, за що? За корупцію? Чому? Бо Рєзніков, то ж не якісь протівні Свинарчуки, то ж зовсім іноє?

Не треба так! Не можна толерувати корупцію, бо ви колись пили з Рєзніковим каву, чи він просто справляє на вас хороше враження! Крали? На вихід! Не повинно бути ніяких варіантів чи других шансів. У солдатів в окопах цих других шансів нема.

А якщо ви боїтеся хаосу від відставки Міністра оборони, нагадаю вам, що ми демократія, а не автократія. Так само, як у Рєзнікова були зами, що без його відома (можливо) крали на продуктах, є такі само зами, які теж без його втручання займаються постачання озброєння. Всю роботу по контрактам і постачанню роблять вони, а не міністр. Тож роль громадянина Рєзнікова в постачанні зброї впевнено прямує до нуля. Не треба абсолютно технічну функцію міністра переоцінювати і робити з нього спасителя нації. Бо він таким не є.

Підсумок дуже простий. Корупція має бути покарана. Винні мають сидіти в тюрмі. Міністр, який не контролює своє міністерство, має піти. Ніякого жалю і ніяких сентиментів. Це питання виживання нації.

* * *

Бісять тексти про зброю, яку Рєзнікову добре “вдається постачати” бо у нього хороша англійська.

Правда в тому, що ніхто, крім кількох людей у всій країні, не знає, яка справжня роль Рєзнікова в постачанні зброї.

Можливо, він красавчик і завдяки йому ми отримали на 10% більше зброї, ніж отримали б з іншим міністром. Але точно така сама вірогідність того, що з Рєзніковим ми навпаки, недоотримали 10% зброї, яку могли б отримати. Що правда, перше чи друге твердження, не знаю ні я, ні ви, ні будь який блогер, що лякає колапсом, коли #Рєзніков піде.

За фахом своєї діяльності я бачив десятки прекрасних людей з чудовою освітою, харизмою і позитивним іміджем, які крали, прой@бували і були звільнені. Але то ж в бізнесі. Там гроші свої, а не державні.

Не зачаровуйтеся мильними бульками. Не творіть кумирів. Не стверджуйте те, чого не знаєте напевне.

Абсолютно точно можна стверджувати, що одні Сполучені Штати Америки надали і нададуть нам стільки зброї та політичної підтримки для отримання зброї з інших країн, що не зроблять і 50 найкращих у світі Рєзнікових.

Тож розслабтеся і переставайте боятися. Постачанню зброї нічого не загрожує. Поки з нами США, наш міністр оборони може не тільки англійської не знати, а навіть взагалі не говорити. Аби документи підписував.

Сергій Марченко

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.