April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

РОМАН АБРАМОВИЧ ПЕРЕДАСТЬ УКРАЇНІ ДВА МІЛЬЯРДИ?

1 min read

Путінський олігарх Абрамович, який з початку СВО треться як посередник між РФ і Україною, передасть Києву на гуманітарні цілі 2,3 мільярди фунтів стерлінгів, виручені від продажу лондонського футбольного клубу “Челсі”.

Прикро, звичайно, що таку сенсацію повідомив не якийсь зливний бачок Кремля, а британський The Telegraph (у розділі “Спорт”).

Але тема зайшла вкотре. У Телеґрамі виття вже стоїть. Відзначилася і Канделакі («Чукотка засумувала»), і Кашеварова («це спонсорування тероризму?»). Ну і повно кричали з питанням про кримінальний термін для Абрамовича, про те, як довго його ще пускатимуть Кремль, і хто з російських олігархів скористається його досвідом для зняття західних санкцій.

* * *

Цікаво, що російські офіційні особи з приводу передачі 2,3 млрд фунтів Абрамовича стерлінгів Україні для постраждалих від СВО, всі мовчать. Піарники Абрамовича мляво відбріхуються, що, мовляв, він до цих грошей доступу не має, не він вирішує, і спочатку хотів, щоб їх передали для гуманітарних цілей обом країнам конфлікту.

Зате навколокремлівські та ватяні тг-канали, як по нотах, заспівали ту саму пісню. І не один Абрамович “годує” ворожу Україну, а й “Транснафту”, наприклад, яка справно платить Києву за прокачування нафти трубопроводом “Дружба”. Та й узагалі всю СВО “Газпром” продає Заходу газ, російські нафтові компанії — нафту.

Так що “спецоперація” “спецоперацією”, а бізнес-бізнесом і дохід за розкладом. Коротше, не Абрамович єдиний…

Васілій Алєнін

Коментар правника Олени Перепелинської можна послухати на проґрамі «Настоящее время» (від 30:00 хвилини)

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.