November 28, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!

1 min read

З Днем Народження, пане Президенте України!
45 — це серйозна дата, пора остаточного змужніння і, можливо, прозріння.

Прозріння, що життя значно складніша річ, ніж ми очікували. Хто міг знати ще два роки тому, що на Ваші плечі ляже такий неймовірний тягар відповідальності.

Що доведеться об’єднувати всю країну для боротьби з безжальним ворогом.

Що доведеться ризикувати своїм життям і втрачати друзів — у буквальному й переносному сенсі слова.

Що доведеться зробити своїми друзями і однодумцями Президентів багатьох демократичних країн світу…

До привітань і побажань міцності, хочеться додати побажання мудрості. У недавньому інтерв’ю Ваша дружина, Перша Леді, сказала, що ви практично не змінилися з часу Вашої першої зустрічі, залишилися все тим же хлопцем, тільки усміхатися стали рідко.

Уся країна, вірить у те, що ви все ж міняєтесь і дуже суттєво. Зокрема, переосмислюєте і розуміння того, яка країна вам дісталася. Це неймовірна країна з глибочезною культурою та красивими і талановитими людьми.

Ці люди вірять у Ваші людські якості, які допоможуть Вам бути принциповим і порядним, не зважаючи на будь-які обставини зовнішнього і внутрішнього характеру.

Не давайте себе втягувати в будь-які афери — стосуються вони політичної сфери чи культурної. Адже за нинішнім корупційним збуренням, яке припало якраз на Ваш День Народження, в Березні може вибухнути ще один скандал на культурній ниві. Тож, будьте мудрим і далекоглядним!
Щиро вітаємо Вас!

Анатолій Матвійчук

Від УСІМ:

Цікаво, що до поздоровлення Анатолій Матвійчук додав свій текст «Найвища нагорода» — про проблеми Шевченківської премії, яку ми опублікували на сайті журналу «Україна».

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.