February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІД САМОГО ЄСТВА

1 min read

Вперто складається враження, що основні дописувачі та коментатори у фб просторі абсолютно не розуміють елементарної речі – немає жодної можливості перемогти під керівництвом запроданців, аферистів, пустопорожніх кримінальних злодіїв та ворожої агентури.

Дивна річ, чим пустійший та тупійший публічний персонаж, тим більше хвалєбних відгуків про нього. Уся компетенція дебілів зазвичай написана їх обличчях та виражена у мутних справах з нульовими досягненнями на професійній ниві.

Але … на повному серйозі знаходиться юрба прихильників, які починають буквально з піною у рота розказувати таку х..ню, що купи не тримається. Проте оця муйня із вигадок та відвертої брехні, буквально усюди … з кожної праски лиється безперервним потоком – «як не він, то хто?!!!». Як пороблено, чесно слово … ніби окрім дебілів та злодюг в країні людей немає. Біда …

Чи то такий собі національний спорт робити з дебілів надутих героїв, чи то спеціальний спосіб хейту від «народу», чи то національна традиція доводити до абсурду русь-російську систему «я начальник, ти дурак» …

Часто можна побачити як на повному серйозі дрібна, мілка, нерозумна людинка якимось дивом пролазила у якесь крісельце … і одразу ж після цього (буквально до кінця доби) вона вже ставала «величною та героїчною» у розповідях журнашлюх та інших балакаючих голів. І вся його попередня історія про нікчемність та жалюгідність одразу стає величним епосом становлення найвеличнішого лідера та отця нації …

Тут навіть можна не озвучувати приклади поіменно. Буквально, все і усім відомо. Ми ж родом з одних й тих самих шкіл, університетів, роботів …

Україна маленька та напрочуд інформаційно відкрита соціальна конструкція. Тут все і про всіх відомо. Тут не приховати, хто і як портфелі по землі до школи волочив, як книжечки з компроматом писав, як студенти машину палили своему викладачу-сволоті, хто і на чому інвалідів та вагітних обкрадав …

Хто і як себе поводив, як у командири вибився, як пістолетом підлеглим погрожував неодноразово. Хто останній дебілоїд, з яким у розвідувальний рейд йти спільно не було бажаючих. Хто говорить, що з нашого боку має бути показником успішності підрозділу кількість 200-х – «як немає 200-х, отже, ви не воюєте. Бо 200-ті, це краще за 300-х».

Все і про всіх відомо … але, якась навіжена історія відбувається. Щиро та відверто із вчорашніх лузерів, які чомусь стали «начхальниками», починають робити … світочів, героїв та незамінних лідерів сучасності … Дивина, та й годі.

Оця уся публіка … дурнуватих, несправжніх, інформаційно надутих пустушек … не може бути переможцем. По-перше, їм не дадуть зрою. По-друге, як вони виграють, то значить все так і має бути.

Тоді абсолютно незрозуміло, за що гинуть тисячі людей. Незрозуміло, для чого усі ці реальні жертви та подвиги …

За що загинули діти, жінки та старі люди? І що будуть робити оці усі «переможці» із реальними учасниками подій та реальними вояками після своєї перемоги?

Україна, країна вільних, людський простір людей українських, може в чергове програти. Реально. Без дурощів та гучних слів.

Може знову програти (не)людям, для котрих все пустий звук окрім грошей. І ці гроші, вони ладні вижимати у будь-який спосіб … особливо через брехню, афери та маніпуляції.

Олександр Новохацький

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.