February 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПРИЙШОВ ЧОЛОВІК ПО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ…

1 min read

Зробимо його дуже відомим

Не можу промовчати. Ця людина просто привела в шок всіх, навіть поліцію. Цей товаріщ із м. Донецька прийшов до нашого благодійного фонду як тимчасово переміщена особа, що перебуває в складних життєвих обставинах, за продуктовим набором.

Отримав продуктовий набір 13 кг, 2 пачки памперсів, дитяче харчування (пюрешки, кашки, печиво, молоко) і поїхав собі. І тут, через дві години повертається з дружиною (фото є). Повертає нам ці пакунки зі словами «моя семья и дети такого не едят».

Для розуміння склад набору: 2 кг борошна, цукор 1 кг, манка 1кг, рис 1 кг, гречка 1 кг, спагетті твердих сортів, шпроти, сардина, горошок, кукурудза, томатна паста, олія, дріжжі, паштет, свинина тушонка домашня, дитяче харчування.

Обидва обурені складом продуктового набору, з їхніх слів, вони не на це розраховували. Правда, не зовсім розумію, як можна розраховувати на щось особливе, коли тобі дають безкоштовно?

Його мадам кричала і погрожувала, і сама ж вирішила викликати поліцію. Підстава для виклику: «здраствуйте, я в гуманитарном штабе получила пайок, мне испортили справку, что-то на ней написали». Поліція, звісно, приїхала, треба ж побачити, що там можна спортити в довідці, що треба було поліцію викликати.

Ми всі були в шоці, в тому числі поліція, від того, коли дізналися, хто ж ховається за статусом тимчасово переміщеної особи. А прийшов до нас за гуманітаркою «малоімущій» суддя Донецького окружного адміністративного суду Голошивець Іван Олександрович, з зарплатою більше 150000 грн в місяць і маючи безліч державних пільг.

На даний час його кандидатура на розгляді етичної ради як кандидата в члени Вищої ради правосуддя.

Ну, далі ви зрозуміли, що я зробила: написала скаргу в етичну раду судової влади.
Може нам окремий відділ в фонді відкрити — допомога суддям, або петицію президенту написати, щоб зарплату підняв суддям.

Марина П‘янкова

Від УСІМ:

Цікаво було б довідатися, а що ж їдять суддівські діти?

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.