April 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МІНІСТР КУЛЬТУРИ ТКАЧЕНКО ПРО ПРОРОСІЙСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ

1 min read

Міністр культури Олександр Ткаченко, колишній гендиректор плюсів, написав, що всі, вибачайте, медіа*ляді, які раніше надавали слово і влаштовували теплі ванни любителям руцкого міра, будуть продовжувати працювати на єдиному телемарафоні. Бо, мовляв, вони перейшли на бік України і зараз дорога кожна людина. Це при тому, що неугодні телеканали не лише не допущені на цей марафон, але й загалом викинуті з ефіру і можновладці вдають із себе незайманих і прикидаються, ніби вони не знають, хто це зробив.

Нагадаю, що написав він це у відповідь на вимогу медійного цеху усунути подібних персонажів з ефіру. Я вже казав. що несхильний до моралізаторства в нашому геть не моральному суспільстві. За винятком одного моменту, коли це стосується російсько-української війни. Люди, які обслуговували *уйла і його холуїв в Україні, мають іти слідом за російським кораблем. Але чому їх не усувають? Бо вони мають надмірно гнучкий хребет і сповідують спільну з нинішньою командою філософію — “какая разніца”.

Вони, як хтось висловився, соціально близькі цій владі. Як колись вуркагани були близькі більшовикам. Але ця історія може створити прецедент. Не просто стосунків в журналістському середовищі. А і більш широко: загалом стосунків у суспільстві. Якщо медіа*лядям все це так минеться, то значить, що в інших сферах, зокрема, в політиці діячі, які обслуговували рашку, знову повилазять і будуть тут заправляти. Чим це закінчиться — ми не можемо собі уявити поки що. Але точно — нічим хорошим.

Юрій Луканов

До теми:

НА ЩО ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ ТЕЛЕКАНАЛ «РАДА» – УСІМ | UWIN

ЯК ЛЮДИ МЕДВЕДЧУКА МІМІКРУЮТЬ В ІНФОПРОСТОРІ УКРАЇНИ – УСІМ | UWIN

ПРОПАҐАНДИСТИ МЕДВЕДЧУКА ПРОДОВЖУЮТЬ ДОМІНУВАТИ В ІНФОПРОСТОРІ УКРАЇНИ – УСІМ | UWIN

Від УСІМ:

Ось і почало боком виходити небажання навіть обговорювати нагальність створення україноцентричної системи ЗМІ для України. Тепер залишається тільки моралізувати?

Україноцентризм, журналістика і система ЗМІ: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 449 с.

* * *

До речі, українські журналісти чи не найбільшою мірою іґнорують ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Щоб додати ваш підпис, вишліть на ел. пошту ukrainainternational@gmail.comсвої ім‘я та прізвище так, як вони записані у вашому паспорті, вкажіть рід занять і посаду, а також місто, штат (регіон) і країну свого проживання.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.