March 28, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В США КООРДИНУЄТЬСЯ ІЗ СКУ

1 min read

Посол України в США Оксана Маркарова повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Завжди раді бачити в Посольстві України нашу українську громаду, сьогодні —Президента Свiтового Конґресу Українців Павла Ґрода, Виконавчого віцепрезидента Українського конґресового комітету Америки Майкла Савківа, та Виконавчу директорку СКУ Соню Соутус і скоординувати наші дії у Вашингтоні».

Хотілося б сподіватися, що СКУ справді активізує свою діяльність бодай у США та Канаді.

Із поданої вище інформації довідуємося, що в СКУ тепер новий виконавчий директор — Соня Глутковська Соутус. Профіль пані Соутус у Фейсбуці підказує нам, що вона — особа скромна і не вельми активна: обмежується лише поширенням чужих матеріалів, самостійних записів (поглядів) не пропонує.

З цього напрошується висновок, що Марія Купріянова на посаді виконавчого директора СКУ більше не працює, і це можна вважати нашою перемогою.

Спочатку ми думали, що М. Купріянову тихенько звільнили з роботи у СКУ. Згодом з‘ясувалося, що її просто посунули на другий план: вона тепер операційний, але все ще директор.

Питання про роль президента СКУ П. Ґлода у справі М. Купріянової залишається відкритим, своїх помилок він, схоже, не визнав і визнавати не збирається, а його діяльність на посаді президента, м‘яко кажучи, залишає бажати кращого. Особливо тепер, у часі війни Росії в Україні.

Симптоматично, що жоден із лідерів СКУ або орґанізацій, які він об‘єднує, не додав свій підпис до «ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА», ініційованого Орґанізаційним Комітетом Руху Світового Українства.

Від СКУ та афілійованих з ним орґанізацій також не надійшло жодної кандидатури до складу Орґкомітету РСУ.

До теми:

РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ – Ukrainian University Club

РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ – УСІМ | UWIN

СКУ ХОВАЄ ГОЛОВУ В ПІСОК – УСІМ | UWIN

МОВЧАННЯ — ЗНАК ЗГОДИ – УСІМ | UWIN

СКУ, ПАРТІЯ РЕҐІОНІВ, РФ – УСІМ | UWIN

СКУ, ПАРТІЯ РЕҐІОНІВ, РФ — 2 – УСІМ | UWIN

СКУ І МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ – УСІМ | UWIN

МОВЧИТЬ ПРЕЗИДЕНТ СКУ ПАВЛО ҐРОД – УСІМ | UWIN

Володимир Іваненко. Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.