September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ТІЛЬКИ ЦИФРИ І ФАКТИ

1 min read

Тільки цифри і факти, і нічого крім них.

За останні 2,5 роки:

☝️Скорочено 40 тисяч військових посад (армія, медслужба, аеромобільні війська, розвідка, тощо)

☝️Збройні заводи часто працювали в режимі скороченого тижня (бо не було чим платити з/п).

☝️Скорочено фінансування патріотичних фільмів (на кшталт «Кіборги», «Крути» і «Заборонений»). Збільшено кількість російських і російськомовних серіалів.

☝️Доведені до банкротства Мистецький арсенал і Довженко Кіно.

☝️Падіння економіки – це не секрет, а оцінка світу.

☝️Зрив операцій по вагнерівцям і передача агресору єдиного свідка по збитому Боїнгу – Цемаха.

☝️Сотні кримінальних справ бойовим генералам, бійцям ЗСУ та політикам, які мали суттєвий вплив на міжнародних партнерів.

☝️Восени 2019 діючий Верховний Головнокомандувач проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми відводили повним ходом війська і вірили каналу 1+1 про те, що мир уже наступив.

☝️За тиждень до початку війни остання бригада закінчила розмінування зі сторони Криму. Прибрані всі протитанкові загородження. Із-за цього за декілька годин взяли Херсон і херсонську область і Маріуполь у повну блокаду.

☝️Заарештовано 15 тис. бронежилетів, половина з яких із-за цього стали непридатними.

☝️Завод Іскра (радіолокаційне об’єднання, РЕБ) став.

☝️Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1 денний робочий тиждень. (вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення)

☝️Замовлень на КБ «ЛУЧ» (протитанкові комплекси) немає.

☝️Скасовано програму фінансування наших «Громів» (дальність 500 км), «Сапсанів» (дальність 50-480 км, «Нептунів» (крилата ракета, дальність 280 км), «Вільхи-М» (ракетний комплекс, дальність до 130 км.) Це те, чим можна було стріляти з тої ж Одеси чи Запоріжжя, чим можна було топити кораблі ворога, які обстрілюють Маріуполь і всю Україну.

☝️Ігнорування 28–ми повідомлень США про вторгнення.

🙈 Гроші на велике будівництво, а не на велику оборонку!! Вже підраховано, що можна було встановити ППО у всіх обласних центрах України, і не тільки.

(Я не буду писати про непрофесійність, популізм (20 тис євро на кожного народженого, є-смартфони для бабці тощо), про педофілів і корупціонерів депутатів, «корабельні сосни», «тіхонєчько в лєс уйду», офшори, скажений ріст цін, інфляцію, мега-ріст комуналки, відпочинки на оманах і буковелях енну кількість разів, енну кількість разів спроб відмінити чи скасувати закон про мову чи його окремі положення, відміну субсидії більшості українців, провал боротьби з епідемією Ковід, днюха друга на мчс-ких вертольотах, невидача одного одіозного олігарха в США, провал боротьби з корупцією…)

Цей список можна писати безкінечно, було б кому читати.

Звичайно, Україна переможе. Звичайно, ми вистоїмо. Тільки одне питання – Якою ціною?…

Джерела: генерал М. Забродський, Т. Адамс, «Демсокира», Г. Белик та інші.

Скомпілювала Віра Гнилицька

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.