February 1, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

МИР З ПУТІНИМ У ПРІОРИТЕТІ?

1 min read

“Якби я був тоді президентом, ми б всі вмерли в Криму, але “зелених чоловічків” не пустили”.

Другий день поспіль Зеленський проводить піарнаради з військовими і силовиками по питаннях оборони і військових операцій нашої Армії.

Я чогось подібного очікував від самого початку, ментальна природа 95-го кварталу за місяць не могла змінитись.

Багато людей кажуть, що Зеленський у цій війні показав себе набагато краще, ніж вони очікували, бо не втік, і я з цим повністю згоден.

Але, схоже, сталося те, чого багато експертів боялись, робить те, що нещодавно анонсував Арестович, —президент почав “керувати” нашим військом.

На ці наради, відриваючи від конкретної роботи, викликають Головнокомандуючого Залужного. І на цих нарадах — ті ж люди, за присутності яких на іншій нараді була злита операція із затримання “вагнерівців”…

Єрмак ожив і взагалі передвоєнним піарменторством зайнявся! Це дуже небезпечно. Його амбіційність і некомпетентність у військовій справі може лиш нашкодити.

Знаючи від розвідки США, що буде вторгнення, нічого не зробити, заспокоювали народ, складали плани про святкування із шашликами, бо не хотіли паніки, замість того щоб організувати евакуацію людей… А тепер “нєнагнєтайте” повторити на фронті закортіло?

Що там із звязком з Маріуполем? От навіщо? Армія так успішно чинить опір, успішно атакує, навіщо такі непрофесійні і незрозумілі діі.
Хочеться ще й слави непереможного полководця?

Інформаційне поле вже в одних руках. Всі не тільки опозиційні, але і канали, які могли казати правду, відключені…

Півтора місяці всі займалися своїми справами: одні говорили, інші — командували Армією. То хай би так і надалі було — хай показує перед світом, який він крутий гарант, непохитний символ державності.

Хай і далі вміло і, як актор, емоційно озвучує написані для нього професійні тексти, тільки не свої коментарі, хай створює потрібну нам картинку перед нашими закордонними партнерами, союзниками, перед нашими ворогами.

Рейтингів на банковій злякались? З самого початку Зеленський почав набирати не професіоналів, а людей для подальшого шоу. А тут тепер кругом «слава ЗСУ» і амбіції, еґо, виявляються на першому місці, а не успішні дії на фронті і Перемога.

Мир з Путіним в пріоритеті, а Залужний може завадити?

Зиновій Гузар

До теми:

А ви додали свій підпис до Звернення?

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІВ У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.