September 23, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ДО ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ВОЗ, ВТО ТА ІНШИХ МІЖНАРОДНИХ ОРҐАНІЗАЦІЙ

1 min read

Російська імперська військова машина, яка накотилася на Україну жорстоким смерчем, несучи смерті й розруху, наразилася на жорсткий опір героїчного українського народу й захлинулася своєю кров‘ю. Україна, яку підтримує увесь світ у цій справедливій війні, перемагає. До остаточної перемоги ще далеко. Щоб ця перемога стала реальною, саме зараз важливо зробити кроки, від яких залежатиме і перемога України, і мир у Європі та в усьому світі.

У залученому Зверненні до Президента, Верховної Ради й Уряду України, до президентів, законодавчих орґанів та урядів країн, а також до ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ВОЗ, ВТО та інших міжнародних організацій висунуто вимоги, виконання яких забезпечить перемогу України і встановлення миру, безпеки і співробітництва в Європі і в усьому світі.

Ми повторно публікуємо текст Звернення трьома частинами, щоб привернути увагу наших читачів до вимог, звернених до відповідних адресатів: (1) Президента, Верховної Ради й Уряду України, (2) президентів, законодавчих орґанів та урядів країн, (3) ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ВОЗ, ВТО та інших міжнародних організацій.

ЧАСТИНА ТРЕТЯ ЗВЕРНЕННЯ

Ми, представники світового українства й народів, які підтримують Україну й українців у справедливій війні проти російського аґресора, ВИМАГАЄМО:

Від ООН, ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, ВОЗ, ВТО та ін.:

— позбавити членства РФ у своїй орґанізації як державу-терориста, що здійснює злочини проти людства, займається геноцидом, вбиває дітей, знищує пам‘ятники історії та культури, порушує права людини та ін.;

— закликати уряди країн-членів своїх орґанізацій утриматися від співпраці з РФ як державою-терористом.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СВІТОВОГО УКРАЇНСТВА Й НАРОДІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ УКРАЇНУ Й УКРАЇНЦІА У ЇХНІЙ СПРАВЕДЛИВІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО АҐРЕСОРА

ЗВЕРНЕННЯ, ЯКЕ МОЖЕ ВІДІГРАТИ ВИРІШАЛЬНУ РОЛЬ У ДОЛІ УКРАЇНИ Й СВІТУ – УСІМ | UWIN

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.