May 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УГОДА ПРО ВІДМОВУ ВІД НАТО — ВІДКЛАДЕНА КАПІТУЛЯЦІЯ

1 min read

Критика від критики відрізняється. Зараз не час згадувати Зеленському минулі гріхи. Але коли він починає робити якісь кроки сьогодні, які матимуть наслідки завтра, то ін має зазнавати критики.

Угода про відмову від НАТО – це відкладена капітуляція. Які б гарантії не давали нам США, Британія і Туреччина – вони не будуть сильнішими від 5 статті Вашингтонської угоди. Тобто це може виявитися новим Будапештським меморандумом.

Тепер зрозумілі постійні нарікання Зеленського на НАТО, яке нібито не допомагає. Насправді допомагає, не так, як би ми хотіли цього, але допомога колосальна. Без цієї допомоги ми б не впоралися.

Але неправдива риторика Зеленського триває. Вона має на меті зобразити Захід кволим і нікчемним. А яка альтернатива?

Нейтральний статус – це повернення до впливу Росії. Ясно, що українці опиратимуться, але це нова війна. У майбутньому.

До речі, УП , посилаючись на ФТ, не згадала ще один момент. Ідеться про те. що Москва вимагає зробити російську мову другою державною.
А загалом у статті згадуються 15 пунктів, але наводяться лише кілька з них. Припускаю, що раша вимагає визнати лугандонію і Крим.

Одним словом, відмова від курсу на НАТО є хибним кроком. Знову доводиться про це говорити.

Юрій Луканов

До теми:

ВІДМОВА ВІД КУРСУ НА НАТО – УСІМ | UWIN

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ХОЧЕ ПОВЕРНУТИ УКРАЇНІ ПОЗАБЛОКОВИЙ СТАТУС – УСІМ | UWIN

НЕ ШУКАЙТЕ ВОРОГІВ СЕРЕД СВОЇХ – УСІМ | UWIN

Від УСІМ:

Відмова від вступу в НАТО та інші поступки В. Зеленського на переговорах з Росією, про які пише Ю. Луканов, це — справді відкладена капітуляція.

Ми також не виключаємо, що це може бути й спробою втілити в життя тієї проґрами Зеленського, з якою він виграв президентські вибори.

На цю думку наштовхує й героїзація чинного президента України, яка дуже нагадує другий серіал «Слуги народу».

Ось чому «Звернення представників світового українства й народів, які підтримують Україну й українців у їхній справедливій війні проти російського аґресора» набуває у нинішній ситуації особливої ваги. Підписуйтеся!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.