September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

КОЖЕН МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ ВІЙНІ ПРОТИ РФ

1 min read

З группи IT оборона України надходить наступний заклик:

ДОРОГІ ДРУЗІ!!!
Продовжуємо інформаційно-психологічну війну проти путінської агресії:

  1. Заходьте у Google maps.
  2. На мапі території РФ виберіть будь-який населений пункт (Москва, Санкт-Петербург, Брянск, Орел тощо), а в ньому популярні місця відвідування (ресторани, кінотеатри, торгово-розважальні центри, лікарні, бібліотеки, школи, університети та ін.). Наприклад: Брянск – Брянский государственный инженерно-технологический университет.
  3. З лівого боку знайдіть опцію “Оставить отзыв”, натисніть на неї, відкрийте та активізуйте усі п’ять зірочок, які стануть жовтими.
  4. У полі “Поделитесь впечатлениями об этом месте” залишить актуальну і правдиву інформацію про Війну – 2022, яку розв’язав путінський режим, з обов’язковим додаванням фото про військові злочини російської армії на кшталт “ХАРЬКОВ: ТАКАЯ “ИГРУШКА” РОССИЙСКОГО ГРАДА ПРИЗЕМЛИЛАСЬ НА ДЕТСКУЮ ПЛОЩАДКУ ВОЗЛЕ МИРНОГО ДОМА. СЛЕЗЫ НАШИХ ДЕТЕЙ УКРАИНЦЫ ВАМ НИКОГДА НЕ ПРОСТЯТ, ЕСЛИ ВЫ НЕ ВЫЙДЕТЕ НА УЛИЦУ С ПРОТЕСТАМИ!!!”
  5. Ці відгуки майже неможливо видалити. Нехай росіяни читають підготовлену Вами інформацію.

ТРИМАЄМО СТРІЙ!
ВПЕРЕД ДО НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!

Олена Козлова Прусакова

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.