October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

БРАЗИЛЬСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ У МОСКВІ

1 min read

Президент Бразилії Жаїр Болсонару прибув з візитом у Москву. Це — не та інформація, яка становить інтерес для УСІМ. Ця новина привернула нашу увагу тим, що при зустрічі з Путіним президент Бразилії начебто заявив, що тема України його не цікавить.

Як очільник країни, що входить у БРІК, звичайно, йому є що обговорювати з Путіним поза Україною. Отож можна було про Україну просто промовчати, але ж ні. Він згадав Україну, щойно переступивши поріг. Що це значило б?

Як і всі гості Кремля, Ж. Болсонару поклав вінок до могили невідомого солдата біля кремлівської стіни. Прикметно, що квіти на вінку — жовтого та синього кольору.

Українська діаспора в Бразилії (Ucraniano-brasileiro португальською) в основному складається з громадян Бразилії українського походження 4-го і 5-го поколінь, які підтримують традиції української культури. Приблизно 80% українців Бразилії проживає в штаті Парана. Це — понад 300 тисяч українців.

На жаль, про життя і діяльність української громади, про її активність щодо підтримки України, про її вплив на політику Бразилії відомостей обмаль.

УСІМ шукає кореспондента, який реґулярно надсилав би нам новини й огляди про українське життя в Бразилії.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.