September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ВІЙНА ВИКЛЮЧЕНА»?

1 min read

Сайт “Диалог.UA” зробив «військовий огляд» російських ЗМІ, в якому показу, що влада РФ різко змінила риторику по Україні Російська влада різко змінила риторику по Україні із вкрай агресивної на миролюбну.

У вищих ешелонах влади РФ відбулася різка зміна риторики щодо України. Російський сенатор Володимир Джабаров запевнив, що російська армія не піде на вторгнення до сусідньої країни. Таку заяву він зробив у коментарі “РБК”.

“Війна між нашими країнами виключена”, – заявив Джабаров. За його словами, у Кремлі чекають, що українці самі приведуть до влади політиків, які прагнуть налагодження дружніх відносин із Росією.

Першим риторику змінив голова МЗС РФ Сергій Лавров. 28 січня в інтерв’ю російським ЗМІ він заявив: “Ми війни не хочемо”.

Майже синхронно з ним із цього приводу виступив голова російської Держдуми В’ячеслав Володін. “Необхідно… зробити все, щоб не допустити повторення такої трагедії (війни – ред.)”, – сказав він.

Важливо, що такі заяви збіглися з новиною щодо відведення частини російських військ від українського кордону. РФ на словах та у дії демонструє готовність до деескалації.

З чим це пов’язано, наразі невідомо. Є припущення, що Кремль готує ґрунт для нових переговорів із президентом США Джозефом Байденом. Однак ця інформація не підтверджена.

Від УСІМ:

У поширеному сайтом «Диалог.UA» тексті найбільше вчаровує, як наші колеґи в Україні упевнені, що «РФ на словах та у дії демонструє готовність до деескалації».

Яка наївність! Готовність до деескалації краще всього Росія могла б продемонструвати в один єдиний спосіб — поверненням Криму, виведенням російських військ з Донбасу, Придністров‘я, Осетії й елементарною повагою до міжнародного права.

Скоріше всього, що зміна риторики є свідченням того, що в Кремлі думають над іншими підлостями, які росіяни підсунуть Україні та наївному Заходові.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.