October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АҐЕНТИ ВПЛИВУ РФ В УКРАЇНІ ПОТРАПИЛИ ПІД САНКЦІЇ США

1 min read

Сполучені Штати оголосили про запровадження персональних санкцій проти громадян України Тараса Козака, Олега Волошина, Володимира Олійника та Володимира Сивковича.

Борислав Береза:

США запровадили персональні санкції проти чотирьох українських політиків, як колишніх так і сьогоднішніх.

До списку потрапили нардепи від ОПЗЖ Тарас Козак та Олег Волошин. Екснардеп від Партії Регіонів Володимир Олійник та колишній віце-прем’єр України за часів Януковича Володимир Сівкович.

Їх звинувачують у спробах дестабілізації країни “за вказівкою Росії”.

Хлопці йшли до успіху. Хлопці знайшли те, що шукали. Хай їм грець!

Сергій Стерненко:

Вітаю народних депутатів України від ОПЗЖ Тараса Козака та Олега Волошина, а також колишнього депутата від Партії регіонів Олійника та колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сивковича із запровадженням проти них санкцій США за підривну роботу проти України!

Питання до наших правоохоронців: а чому США бачить цю російську агентуру, а ви ні? Чому вони досі на волі?Уся ця шобла у разі наступу РФ буквально буде стріляти українцям у спини та організовуватиме ватні шабаші зразка весни 2014 року.

І як там Портнов, до речі? Так і шастає в Офіс президента?

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.