September 26, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРОТИ ПОРОШЕНКА

1 min read

Збочення, маразм, шизофренія, параноя і комплекси якоїсь неадекватної особи мають, попри все, абсолютно реальний шанс стати складовою національного законодавства і правової системи того народу, який завдяки свої легковажності і необережності довірить подібній особі найвищу владу над собою.

А тепер спробую пояснити попередню довгу фразу простіше: Зеленський, протоколами своїх оперів, прокурорів та суддів фактично визнає території ДНР та ЛНР окремими, незалежними державами, які не належать Україні. Офіційними документами ДБР і прокуратури України, які планують узаконити рішенням Печерського суду.

В чому суть? А суть в тому, що в межах однієї і тієї ж самої судової справи, визнається, що у 2014-2015 роках Порошенко вчинив відразу аж два “державні злочини”: (1) перешкоджав купувати вугілля в Росії; (2) закуповував вугілля, видобуте тоді ще повністю українськими шахтами Донбасу. Українськими тому, що швидко перереєстрованими у Харкові, Полтаві і Києві. Тобто ці шахти платили податок до бюджету України, а на окупованій території вони платили лише заплату шахтарям (також українським).

У постановах прокурорів пишеться, що виплата заплат шахтарям Донбасу була “підтримкою бойовиків”. Але ж шахтарі ставали “бойовиками” лише тоді, коли вони переставали бути шахтарями. Наприклад, тоді, коли на шахті переставали платити зарплату. А нову зарплату платили лише за службу у військових формуваннях ОРДЛО. І платили цю “зарплату” саме з Росії.

Саме заради цього вивозили в Росію і просто різали на металолом заводи і шахти, аби робітникам та шахтарям не залишалося іншого виходу, аніж годувати свої сім’ї власною кров’ю, пролитою у війні з військами українського АТО.

Таким чином, реальне і абсолютно свідоме фінансування тероризму і агресії проти України самою Україною, почалося саме з того часу, коли Зеленський та Коломойський почали на мільярди доларів імпортувати російське вугілля та російську електрику. Через Геруса та за участі Ахметова.

Але Коломойський досі ані трішечки не “олігарх” — він і досі улюблена “бабушка” Зеленського, з якою він кожен свій Новий Рік починає “відпочинком” в Буковелі.

Те що у Зеленського є нав’язливе бажання збудувати в очоленій ним Україні, щось авторитарне, репресивне і тоталітарне на манір того, що зараз є у путінській Росії, того, що сталося в Білорусі, і того, що було в СРСР за часів Сталіна, стало зрозумілим вже в перші дні його влади, коли “прийняття ним влади” почало набирати ознаки державного перевороту.

А найбільшим задоволенням для всякого диктатора і тирана є називання чорного — білим, брехні — правдою, беззаконня — справедливістю, власного свавілля — правосуддям і справедливістю.

І те, що з маніакальною пристрастю хоче зробити Зеленський стосовно Порошенка, а саме — показово знищити його і разом ним так само показово знищити в Україні поняття правосуддя, законності та справедливості…

Те, що зараз робить Зеленський, показує, що він насправді не артист, не комік і навіть не клоун. Він — “духовний”, можливо, й прямий нащадок “ленінських” чекістів-розстрільників, продзагонівців, сталінських енкаведистів, емгебістів і післясталінських кадебістів.

Тому не треба втішати себе тим, що він “дурень і клоун”— це лише маска. Насправді під цією маскою все серйозніше і страшніше. А тому його потрібно зупиняти — можливо навіть всім цивілізованим і демократичним світом.

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.