September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ

1 min read

Сьогодні на сайті Українського Університетського Клубу опублікована стаття Проф. Д-ра Володимира Іваненка «РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ: Лідерська криза в СКУ: причини і наслідки». Повний текст статті також викладено на особистому сайті автора,

В. Іваненко наголошує у своїй статті, що цей текст — «не розслідування, а роздуми над очевидними фактами, які свідчать про те, скільки підстав дають нам очільники СКУ для того, щоб запідозрити їх у явно корупційних діяннях. Зрештою, вони самі знають про свої неправедні дії краще за нас» і що пише він «про це все не як правник, а як публіцист. Тим більше, що тут більшої ваги набирають не так юридичні, як морально-етичні чинники, де стримуючим фактором є не меч мирського правосуддя чи Божий суд, а докори сумління (совісті)».

Автор сподівається що «члени СКУ уже на найближчому конґресі, який відбудеться у серпні цього року», обговорять зачеплені у цій статті проблеми і зроблять належні висновки.

Він також не намагається «зманити цих діячів на свій бік»: «Доля дала їм шанс бути україноцентристами, але їх потягло на співпрацю з руйнівниками України й української справи. То чи можна бути певним, що перейшовши на наш бік, ці люди не стануть попутниками, щоб зрадити за першим же поворотом».

Головне ж завдання статті полягає в тому, щоб «привернути увагу громадськості до ситуації в СКУ й навколо СКУ, до тієї шкоди, якої це все завдає стосункам між українською діаспорою та Україною і наскільки гострою є проблема оновлення орґанізованого життя світового українства. Останнє — проблема оновлення орґанізованого життя світового українства — якраз і було ключовим у Заяві Українського Університетського Клубу».

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.