September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АНОНС УКРАЇНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО КЛУБУ

1 min read

Заява Українського Університетського Клубу «Про кризу у Світовому Конгресі Українців та нагальність формування Руху Світового Українства» викликала запитання деяких читачів Заяви, оприлюдненої в соцмережах: «Про які факти корупції йдеться мова?» (Mykola Vorotylenko), «What concrete evidence can you provide?» (Mark Rachkevych)…

На ці та інші запитання відповідає президент Українського Університетського Клубу, голова Орґкомітету Руху Світового Українства Проф. Др. Володимир Іваненко у своїй статті «Риба гниє з голови: Лідерська криза в СКУ — причини і наслідки», яка ближчим часом буде опублікована на сайтах Українського Університетського Клубу та Української Світової Інформаційної Мережі.

«Моє завдання — привернути увагу громадськості до ситуації в СКУ й навколо СКУ, до тієї шкоди, якої це все завдає стосункам між українською діаспорою та Україною і наскільки гострою є проблема оновлення орґанізованого життя світового українства», — пише В. Іваненко.

До теми:

Світове українство — рушійна системних змін в Україні» (Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.