November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

Вчорашня розмова президента США Байдена з нашим президентом Володимиром Зеленським матиме надзвичайний вплив на майбутнє нашої неньки України.

Я декілька разів перечитав прес-реліз Білого Дому відносно вчорашньої розмови, коментарі американських ЗМІ і твіти ні про, що Зеленського та Єрмака, на підставі чого склав свою думку відносно неї.

Про що заявив Білий Дім:

1. Байден чітко дав зрозуміти, що США з союзниками і партнерами «дадуть рішучу відповідь, якщо Росія далі вторгнеться в Україну».
Бачили ми їхню «рішучу відповідь» в 2014 коли саме Обама-Байден забороняли нашому тодішньому керівництву чинити збройний спротив в Криму, щоб не вибухнула третя світова війна. А Будапештський меморандум на який посилався в.о. президента Олександр Турчинов при особистій зустрічі з Байденом, той взагалі розірвав назвавши папірцем.

2. Обидва президенти підтримали дипломатичний діалог з Росією (США-РФ та НАТО-РФ), який розпочнеться наступного тижня.
Це означає, що нашому президенту Зеленському повідомили про готовність США а точніше адміністрації Байдена виконувати ультиматум Путіна про нерозширення НАТО на Схід.
Водночас деякі американські аналітики почали говорити, що Білий Дім заради угоди з Кремлем може піти на виключення Прибалтійських країн з НАТО. В це я не вірю від слова зовсім, бо подібне рішення означатиме смерть Альянсу, та й інші учасники блоку на це не підуть. А от для нас двері в НАТО схоже зачинили міцно і схоже навіть згадку про шлях до нього та ЄС попросять прибрати з Конституції.

3. Байден пообіцяв, що майбутнє України не будуть обговорювати без участі України: «нічого про вас без вас».
Це відбувається з регулярною цинічністю на очах цілого світу, а нашому керівництву лише потім, згодом доводять суть і рішення цих розмов про Україну, без України.

4. Байден також висловився за активізацію дипломатичних зусиль з метою просунутися далі в імплементації Мінських угод, у підтримку до Нормандського формату.
Тобто США вимагають від України внести в тіло нашої Конституції положення про особливий статус Донбаса і почати його реалізовувати.

ВИСНОВОК ОДИН! В цьому повному зрад, інтриг та договорняків світі, де править сила, Україна має покладатися виключно на себе і відстоювати виключно свої національні інтереси! Нашими єдиними стовідсотковими союзниками є Збройні сили України, а всі інші тимчасові попутники, партери…
Це не означає, що ми маємо сваритися з США але мусимо чітко дати зрозуміти Білому Дому, що виконувати їхні хотєлки які суперечать національним інтересам України ніхто не буде!

Ігор Мосійчук

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.