September 24, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СКУ, ПАРТІЯ РЕҐІОНІВ, РФ

1 min read

Розслідування

Ігор Бокий виніс на роздуми громади Канади і діаспорного світу запитання: «Чи може бути членкиня Партії Регіонів у керівництві Світового Конгресу Украінців?»

Під його інтригуючим записом розгорнулося активне обговорення. Деякі з коментарів розміщуємо нижче:

У відповідях на запитання в коментарях І. Бокий додає: «…ще вивчаємо. Бо там ще й вуха московитського громадянства стирчать. Процес не простий. Ризикувати не можна. І безпідставним також не можна бути. Все треба розложити по полицях з доказовою базою і чіткими фактами. Серйозно працюємо, повір. Команда зібралася непогана»; «…усьому свій час. Залишилося з‘ясувати пару деталей»

Лідія Близнова: «Треба бути чесними самим і не боятися назвати речі своїми іменами . Я ось вже кілька років пишу про Сергія Винника, який очолював громаду “Сірого клину” у Омську. Він був членом, якщо і не головою Ревізійної комісії єдросів, поки не прийшлося залишити цей пост. Я пишу тому, що ця людина кар’єрист, не займався Громадою, <…> щоб досягти кар’єри. То він намагався втілитися до Безпалька і зруйнувати ту громаду, то долучався до виборів директора НКІУ в Москві, то якимось чином став віце-президентом східних громад, а його власної роботи не видно. То чому ми боїмося сказати це людям, для яких кар’єра найважливіша, а справу нехай хтось робить. Отак і та безіменна членкиня. Як вона попала до СКУ? Сваха чи кума чиясь? Отож і справа в тому, що ми безтілесні, стоїмо осторонь, боїмося сказати в очі, а шепочемся за спиною тих людей. Виходить, до вони попереду нас, а ми, як вівці, йдемо за ними».

Річард Гарейчук: «Ігор! А що тут говорити, якщо на конгресу КУКу запросили Анну Герман і що кум Ґрода — це Владислав Каськів, який був у команді Яника».

Лідія Близнова: «А Винник найліпший товариш Ґрода…»

Ми здогадуємося, про кого йдеться і не здивуємося, якщо наші здогади підтвердяться. Інформаційне поле навколо однієї особи в керівництві СКУ, яка нас зацікавила, настільки добре зачищене, що нам поки що не вдалося докопатися до істини.

Поки триває дискусія в очікуванні завершення згаданого розслідування, нагадаємо, що Володимир Іваненко багато пише про проблеми СКУ та організацій, які СКУ об‘єднує, зокрема — й про кадрові призначення. Дет див.: Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.