November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

СКУ, ПАРТІЯ РЕҐІОНІВ, РФ — 2

1 min read

Її ім‘я — Марія Купріянова

Розслідування

Починаємо публікувати перші результати нашого розслідування. Особа брала участь у забезпеченні , організації роботи, формуванні зовнішньо-політичної політики України, була у складі усіляких делегацій злочинного режиму президента-втікача Януковича, а також працювала під керівництвом Міністра ЗС, котрого підозрюють у навмисному вбивстві. Ця діяльність і політика непідписання асоціації з ЄС спричинила Майдан і революцію гідності 2013-2014 років зі сотнями вбитих у Києві, війну на Сході України, окупацію Криму.
Думай-те

PS. В цій ситуації головне вчасно на льоту перевзутися, перефарбуватися, вдягнути вишиванку і розказувати як «космические корабли бороздят просторы Большого Театра».

Ігор Бокий

Від УСІМ:

У нас не було сумніву, що буде названо саме ім‘я Марії Купріянової, призначення якої на посаду виконавчого директора СКУ вже тоді насторожувало. Біографія з неповними даними. Некомпетентність у справах української діаспори і підозріла неконтактність по відношенню до знаних у діаспорі людей і дослідників діаспори тощо. І ось маємо. Цікаво, як керівництво СКУ пояснить вибір особи з таким резюме на відповідальну посаду в СКУ.

З оприлюдненої зараз інформації випливає, що М. Купріянова не впала на СКУ з Місяця. Конкурсна комісія СКУ напевно знала, де, ким і з ким працювала «переможиця», хто її батьки і хто за нею стоїть. Але мовчали…

Світовий Конгрес Українців, який замість того, щоб справляти вплив на державотворчі процеси в Україні, перетворився на бюрократичний інструмент владних структур в Україні та їхнього впливу на світове українство. Ми не раз спостерігали загравання керівництва СКУ з високопосадовцями в Україні (на пам‘яті, зокрема, фотосесії тодішнього президента СКУ Є. Чолія з В. Януковичем).

За цих обставин особливо актуальними є статті Володимира Іваненка про нагальність трансформації організаційного життя світового українства в цілому й української діаспори зокрема, а також заснування якісно нового і ефективного Руху Світового Українства (дет. див.: Світове українство — рушійна системних змін в Україні: Збірка статей і нотаток. — Вашинґтон, 2020. — 309 с.).

До теми:

Януковича у США супроводжуватиме 21 журналіст особистий фотограф і Ганна Герман | УНІАН

Посіпаки: Кожара Леонід Олександрович, помічники народного депутата України

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.