September 27, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗЕЛЕНСЬКИХ З ЄРМАКОМ РОЗВАЖАВ ГУРТ З РФ

1 min read

Президент Володимир Зеленський взяв участь у “Новорічному Вечірньому Кварталі”, повідомляє Газета.UA.

Програму транслювали на телеканалі “1+1” олігарха Ігоря Коломойського у новорічну ніч.

Із Зеленським в перших рядах були його дружина Олена, керівник Офісу президента Андрій Єрмак і перший помічник Сергій Шефір. Шефір є продюсером “Студії “Квартал 95”.

На концерті президента розважав гурт із Російської Федерації “Мумий Тролль”.

“В гостях у вечернего новогоднего квартала Илья Лагутенко и группа “Мумий Тролль”, — оголосив “кварталівець” Євген Кошовий.

Російському гурту аплодував народний депутат від “Слуга народу”, перший заступник голови Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Максим Ткаченко.

Також із “Мумий Тролль” на сцені виступали Надя Дорофеєва та Іван Дорн.

Тим часом концерт “Мумий Тролль” і ще одного гурту з РФ “Сплин” анонсують на Національному спортивному комплексі “Олімпійський” цього року.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації. З початку російської агресії на Донбасі загинули 4488 українських військових. У листопаді набрала необхідні голоси петиція про обмеження права на в’їзд на територію України громадян держави-агресора РФ. Президент Зеленський передав петицію до уряду, РНБО і СБУ. Також Зеленському передавали петицію з вимогою заборонити виступи російських артистів в Україні до звільнення українських територій від російського окупанта.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.