November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАШКИР

1 min read

Хөрмәтле милләттәштәр!

Цими днями йде посилене нагнітання ситуації навколо російсько-українського питання. Росіянам по крапельці впроваджується думка, що необхідно вступити у війну з Україною, щоб зробити якийсь «геополітичний реванш» та «відновити історичну справедливість». Тільки для того, щоб хтось із «великих стратегів» задовольнив свої особисті амбіції, тисячі молодих росіян мають жертвувати своїм життям та здоров’ям.

Ми прогнозуємо, що пропозиції взяти участь у цій війні обов’язково надійдуть і башкирам. Рекрутери апелюватимуть до великого подвигу «Північних амурів», що розбивали Наполеонівські війська, до прославленої 112-ої Башкирської кавалерійської дивізії, розповідаючи, що саме на території України, в Донецькій області наші діди громили ворога, сміливо йшли шашками на танк.

Ми категорично заявляємо, що це не наша війна!

Ми, башкири, не маємо і не повинні проливати свою кров за чиїсь геополітичні інтереси!

Ми закликаємо вас не брати участі у цій братовбивчій війні двох близьких слов’янських народів.

Башкири! Не тільки не можна йти найманцем, піддавшись на агітацію імперських пропагандистів, але ми закликаємо башкир строковиків максимально ухилятися від цієї війни!

Башкири можуть і повинні проливати свою кров тільки за рідну землю, за свій башкирський народ, але ніяк не на чужині за чужі інтереси!

Башкире, твій дім тут! Ти потрібний живим та здоровим своїй сім’ї, своїм дітям, своїм батькам, своїй башкирській землі!

Амінь!

«Башкорт» Руслан Габбасов

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.