November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ЛІТАКИ ВПС США В НЕБІ НАД УКРАЇНОЮ

1 min read

Діалог.UA зібрав інформацію з низки профільних ресурсів та соцмереж про польоти військової авіації США в небі України. Повідомляють, що два спеціальних літаки ВПС США рухаються з заходу на схід др кордону з РФ і проводять глибоку розвідку позицій російської армії.

Військові телеграм-канали й профільні аналітичні ресурс публікують траєкторії руху бортів Boeing E-8C Joint STARS та Boeing RC-135V Rivet Joint, посилаючись на інформацію «Флайтрадар24», який відстежує переміщенея повітряних суден і траєкторію їхніх рухів у режимі реального часу.

Літак радіоелектронної розвідки ВПС США Boeing RC-135V Rivet Joint, борт 63-9792 учора працював з авіабази Суда уздовж лінії розмежування на Донбасі.

Водночас літак бойового управління й цілеспрямування Boeing E-8C Joint STARS, борт 01-2005, ВПС США з авіабази Рамштайн (Ramstein Air Base, опорний пункт ВПС США на території Німеччини) рухався в район роботи Boeing RC-135V 63-9792. Досі цей літак працював лише над Чорним морем.

«Обидва літаки ніколи не літали разом на Україною», — зауважив оглядач Ману Гомес на своїй сторінці у мережі странице в социальной сети Twitter.

Повідомляють, що у небі над Краматорськом було помічено інверсійний слід літака RC-135V HOMER19. Фотографії очевидців були опубликовані в Twitter-аккаунті Status-6, який висвітлює новини про збройні конфлікти та кризи по всьому світу.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.