October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

В UGS ПОХВАЛИЛИСЯ ВСТУПОМ СВОЇХ СТИПЕНДІАНТІВ ДО КОЛЕДЖІВ

1 min read

Фундація “ЮКРЕЙН ГЛОБАЛ СКОЛАРС” повідомляє:

Традиційно ми зустрічаємо новорічні свята із чудовими новинами щодо перших результатів вступу наших фіналістів до коледжів (early decisions). Більшість результатів буде у березні, але зараз ми вже можемо поділитись, що із 28 студентів із когорти-2021 та 11 студентів із когорт інших років (які зараз навчаються в школах-пансіонах чи вступають вдруге), 15 фіналістів або майже 40% із вступаючих вже отримали довгоочікуваний офер у коледжі мрії із допомогою Ukraine Global Scholars та разом отримали майже 5 млн. доларів у повних стипендіях!

Нові коледжі, до яких наші студенти вступили вперше, – це University of Chicago (IL), Davidson (NC), Lehigh (PA) та Washington & Lee (VA)! Пишаємось нашими фіналістами та їх успіхами! це University of Chicago (IL), Davidson (NC), Lehigh (PA) та Washington & Lee (VA)! Пишаємось нашими фіналістами та їх успіхами!

Нехай і ваші мрії збуваються в наступному році! Всіх благ вам і вашим родинам! Вітаємо із Різдвом Христовим всіх, хто святкує!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.