November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

ВІДСТАВКА ҐОРБАЧОВА

1 min read

Цього дня 1991 року Михаїл Горбачов оголосив про свою відставку. Найголовніший чиновник СРСР пішов з посади. Він був як останній цвях забитий в гріб тієї потворної імперії. Він прийшов на посаду генсека КПСС, молодий, енергійний, явно контрастував із кремлівськими старцями, які перед ним померли троє підряд.

З його приходом повіяв свіжий вітер.Було оголошено гласність і перебудову. Гласність зіграла особливу роль. Адже з усіх ЗМІ полилися вільні потоки інформації і радянські люди дізналися таке про власну країну. про її правлячу верхівку що вона була приречена. Ця монструозна держава врешті розвалилася. Майже мирно. Дякувати Горбачову він не став застосовувати зброю. За винятком окремих випадків. Це теж була трагедія у Литві і Грузії, але просто мізер в порівнянні з тим, що могло б бути.

М. Ґорбачов. 2018

Звісно, формальний розвал совка не означав зміну ментальності. Новий тип “совєцькі люди” безініціативні, безвідповідальні продовжував собі існувати і я би сказав, що д сьогоднішнього дня він не виродився остаточно. Але нинішня далеко не найкраща реальність все одно крок уперед в порівнянні з тим, що було.

25 грудня 1991 року ваш покірний слуга коментував на УТ-1 відставку Горбачова. Мій приятель з власної ініціатива записав це на касету. Потім я її відцифрував і виставив на ютуб.

Юрій Луканов

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.