September 23, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

УКРАЇНСЬКІ ГРАФЕНОВІ БАТАРЕЇ МОЖУТЬ ЗАВОЮВАТИ СВІТ

1 min read

Українська наука не мертва, і ще може здивувати світ. Наприклад, новими літій-іонними батареями з використанням графену. Які розроблені українськими вченими. І виготовляються з українських матеріалів — літію, титану, графену.

Ми маємо одну дуже велику перевагу над більшістю інших країн світу — всі ці копалини видобувають у нас, завозити нічого не потрібно.

Над проєктом працює команда українських науковців з Українського державного хіміко-технологічного університету. А рухає вперед цей стартап Сергій Дубиневич.

Попередні тести значно перевищили очікування. Потенційно ця розробка може стати однією з найбільш потужних батарей у світі. Враховуючи те, що ринки пристроїв та електромобілів будуть розвиватися активно, попит на такі проапгрейджені українські графенові батареї може бути дуже великим.

Тепер щодо сумного. Наші ЗМІ поки що ігнорують розробку. Написало лише НВ (молодці). ФОКУС, Forbes Ukraine, Журнал “Бізнес”, Економічна правда, LIGA.net hromadske.ua The Kyiv Independent ну і ще купа видань – це вам теж може бути цікаво.

Треба показувати, що Україна може дати світу не тільки зерно.

Антон Годза

Від УСІМ:

Цікаву тему порушив Антон Годза. Справді українські виробники графенових батарей можуть завоювати світ. Стартапові Сергія Дубиневича ми бажаємо лише успіхів.

А. Годза у своєму тексті висловлює претензію до ЗМІ. Так, наче вони винні в тому, що стартап виявився не таким швидким, як хотілося. Очевидно, основа проблема — брак належного фінансування. Але хіба ЗМІ у цьому винні.

ЗМІ також потребують фінансування, і одним із джерел цього фінансування є реклама.

Як можуть порозумітися на цьому розробники-виробники продукції і ЗМІ? Фінансування розробки, виробництва й реалізації продукту складається, як відомо, з трьох частин.

Одна із цих трьох частин — вартість просування продукту на ринок, тобто реклама і маркетинґ. Отже, віддайте половину цієї частини ЗМІ, і ви матимете їхньої уваги цілком достатньо.

На жаль, у вільному світі не можна заробляти коштом когось іншого, від кого ви сподіваєтеся підтримки.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.