December 7, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

АНДРІЙ БОГДАН: ПОГЛЯД НА БАНКОВУ

1 min read

Дмітрій Ґордон та Андрій Богдан — не наші фаворити. Але інтерв‘ю Богдана Ґордонові заслуговує того, щоб його переглянути.

Обидва переживають період розчарування в Зеленському. При цьому Ґордон стверджує, що любив Зє, а Богдан наголошує, що у нього була велика повага до Зє. Ні одному, ні другому не дійшло, що розчарування не було б, якби не було зачарування.

Своїм інтерв‘ю 2019 року Ґордон значною мірою допоміг саме Зеленському виграти вибори, хоч іншим своїм інтерв‘ю активно просував на президента Смешка.

У свою чергу, Богдан напевно був причетний до випрацювання передвиборчої програми Зеленського, а потім мав усі можливості для випрацювання на основі тієї програми стратеґії і тактики розвитку України на тривалу перспектику.

Що являла собою проґрама Зеленського, Володимир Іваненко писав у статті «Програні вибори як останній урок для України».

Цей же автор у статті «Владімір Зєлєнскій і перспективи “обнулювання” і “перезавантаження”» писав про те, чого можна сподіватися від президентства Зеленського. У статті по суті було передбачено те, про що зараз заговорив Богдан.

В. Іваненко також написав статтю «”Слуґа народа” як феномен», в якій коротко і ясно сказано, в яку традицію закорінене президентство Зеленського і чи воно в принципі уможливлює те, на що сподівалися залюблений у Зє Ґордон та Богдан — підставляючи плече.

Таке от доповнення до інтерв‘ю Ґордона з Богданом.

Думай-ТЄ!

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.