October 3, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«І ХАЙ ВАС НЕ ХВИЛЮЄ ЦИХ ДУРНИЦЬ»

1 min read

Мені навіть не треба знати, про що ці двоє говорили. Бліцкріґу на Київ не буде.

Путін оголосить, що висунув Байдену жорсткі умови, і всі вони були прийняті. Байден скаже, що висунув Путіну жорсткі умови, і всі вони були прийняті.

Як було насправді, знатимуть лише секретарі, перекладачі й айтішники, які технічно обслуговували «зум-сесію».

Увесь цей дорогий блеф лише для того, щоб Захід виділив часу і звернув увагу. І щоб Китай це бачив. Байден допоміг зберегти обличчя, це все, вимагалося. Будуть, звичайно, і ще спецоперації для привернення уваги Заходу, гібридна війна триває: так двієчник плюється жованим папером, щоб привернути увагу вчителя і однокласників.

Увагу йому приділять, але на війну такого масштабу саморуйнування Путін не піде: він хто завгодно, але не самогубець. І в рай йому не хочеться зовсім, що й було продемонстровано цим «стоянням на Угрі» із серії «тримайте мене семеро».

На шантаж Захід також не піддався, «Я нападу!!!» Але перемовників і психотерапевтів на кшталт Меркель і Макрона не вислали, а натомість трохи політали над Чорним морем, начебто між іншим, надзвуковими винищувачами. «Ok. Go on, Нападай, і побачиш, що буде далі», — спокійно відповіли йому. Напасти він не відважився, тому що такої реакції ніхто не чекав, думав, Захід почне страшно панікувати, умовляти, молити, випрошувати.

У конкуренції Кремля з омікроном щодо паніки, переміг омікрон. Усе затівалося саме для стимуляції «напруги», а не для війни (на яку в Росії, крім відморожених контрактників і підневільних строковиків, навряд чи хтось піде). Це затівалося зовсім не для того, щоб насправді відключили від світових платіжних систем і влаштували таку міжнародну ізоляцію, яка і не снилась країні, що імпортує 70% продукції…

«Перевірка реальності» показала Повелителю Всесвіту, що від цих мобілізаційних істерик потомилися, і не треба недооцінювати супротивника. Тому не буде ніякого бліцкріґу, тому що залишитися в історії з таким саморуйнівним і потенційно кривавим фіналом, не хоче навіть він. «Випивайте і закусуйте, і хай вас не хвилює цих дурниць» (І. Бабель).

Каріна Кокрель-Ферре

Виклад змісту відеорозмови Президента Джозефа Байдена з Президентом Росії Владіміром Путіним

Від УСІМ:

У ЗМІ висловлюють різні припущення про деталі розмови Байдена з Путіним. Подейкують, зокрема, про можливість блокування банківських рахунків, пов‘язаних з Путинім особисто, і про відключення РФ від SWIFT’y.

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.