November 29, 2023

УСІМ | UWIN

Українська світова інформаційна мережа | Ukrainian Worldwide Information Network

«ПРЕСКОНЦЕРТ» ЗЕЛЕНСЬКОГО

1 min read

Із вражень від пресмарафону президента України

З 12.00 Зеленський “пресмарафонить” у мистецькому центрі «Арсенал». Уже встиг наговорити багато чого достойного пильної уваги психіатрів та наркологів.

Неохоче визнав, що з боку Росії дійсно існує загроза, але ж відразу заявив що не менша загроза існує з середини України. Судячи з часу, який він виділив загрозі з боку Росії і загрозі “з боку України” остання для нього значно небезпечніша і страшніша.

Найгучніша його заява полягає в тому, що в Україні готується державний переворот, причому вже на 1-2 грудня (так розумію, що це річниця Майдану) і туди задіяний сам Ахметов.

Потім він заявив, “що Україна в операції з “вагнерами” участі не приймала, а її туди “втягнули””.

Далі Зеленський почав оприлюднювати списки російських агентів і шпигунів, в яких немає ні Єрмака, ні його Зеленського, зате опинився начальник Головного Управління Розвідки періоду операції проти вагнерів – Бурба.

Агентів, як виявляється, багато – і Зеленський обяцяє їх всіх “садити і карати”.

Оскільки журналістів акредитували лише 30 і відбирали їх у закритому чаті, то Зеленський відчуває себе комфортніше – якби на виступі наперед підготованої програми “95-го кварталу”.

Обурені журналісти, яких не впустили на той “Прес-марафон” пікетують “прес-концерт” Зеленського на вулиці.

Володимир Мартинюк

Leave a Reply

© 2017 - 2021 Ukraina, Inc. All Rights Reserved. No part of this site can be used without a hyperlink to a particular publication.  Newsphere by AF themes.